Příspěvky uživatele - 151.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 25.8.2020
Dobrý den, dva dotazy: Mám naložený kvas ze švestek, cca 230 kg. Obvykle pálím v Lipovci. Na základě této diskuze zvažuji zkusit pálenici v Moravských Knínících. Byl zde někdo pálit loni případně už i letos? Má někdo dobrou zkušenost s... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 15.4.2020
Zdravím. také se chystám provzdušnit půdu na zahradě. Na Váš dotaz nikdo neodpověděl. Pokud se sem vrátíte, dejte prosím vědět, jak jste se rozhodl. Pro ostatní zde. Můžete prosím poradit, který z těch písků je vhodnější a nebo zda je jedno,... celý příspěvek >
Špendlíky = Mirabelky, 5.12.2018
Špendlík opravdu není to samé co mirabelka a mirabelka není to samé co mirobalán... doplnit znalosti ;-)
Pálenice na Drahanské vrchovině, 20.8.2018
Zdravím. Chystám se pálit ze švestek. Mám zkušenosti z pálenice v Malém Hradisku a v Šebrově. Dobré reference mám na pálenici v Lipovci a v Horním Štěpánově. Má někdo pozitivní či negativní zkušenost z Lipovce či Horního Štěpánova? Dolů na Hanou se... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 23.8.2017
Modifikuji otázku: Kde si necháváte brousit své ruční vřetenové sekačky?
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 22.8.2017
Poradí prosím někdo servis na broušení ručních vřetenových sekaček v Brně a okolí? 
Zalozeni travniku, 21.9.2016
Dobrý den, tak mám od soboty zaseto. Rád bych se zkušených zeptal, jak zalévat a také jak přitom semenům moc neublížit. Od soboty u nás nepršelo, něco málo podle radaru spadlo dnes dopoledne. Včera jsem přijel odpoledne z práce a díky poměru... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.8.2016
S rytím a mísením jsem zatím na druhém konci zahrady. Až se dostanu k domu, pásy kolem terasy a budoucí cesty po zahradě (k sušáku, zahradnímu domku) tedy udělám 50 - 50. Ještě jednou děkuji za rady a čas.
Zalozeni travniku, 29.8.2016
Velmi děkuji za rady. Písek nemám křemičitý, i když vím, že je nejlepší. Jsem od Brna a lze zde sehnat jen pytlovaný. Cena křemičitého na zahradu by tak byla na mě moc vysoká, jsme čerstvě po dostavbě a je nutné zařizovat. Sehnal jsem žlutý ostrý... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.8.2016
Půdu připravím, jak nejlépe budu moci. Původní hlínu kolem domu jsem zryl a odstranil, co tam nepatřilo. Na to přišlo dalších cca 10-15 cm kvalitní půdy, ale byla pro trávník příliš těžká (černozem s malým přídavkem humusu). Na stromy a keře super.... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.8.2016
Ještě jednou já... prsty rychlejší mozku Co byste říkal na variantu to hnojivo Forestina Expert nechat na hnojení příští rok na jaře (využil bych ho, jen později) a namísto něj zakoupit hnojivo Forestina Cererit 10 kg (minerální NPK hnojivo 8% N... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.8.2016
Dobrý den, děkuji za reakci. Mám již (bohužel) koupené hnojivo Forestina Expert plus (15% N + 5% P2O5 + 5% K2O + 2% MgO + 14% S + 0,5% Fe). Doporučujete vyšší poměr draslíku a fosforu, což toto hnojivo nesplňuje. Mám ho 10 kg na těch mých cca 350... celý příspěvek >
Jak na starý sad plný náletů, 1.9.2015
Všem děkuji za rady. Určitě mám teď mnohem lepší představu o možnostech, jak problém řešit. Jak psal RONYX, je právě obrovský problém čímkoliv pozemek posekat právě kvůli těm kmínkům. pozemek je jimi doslova posetý. čili se z něj stala zase... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 21.8.2015
Dobrý den, také mám tyto problémy, ale rada žádná, již znáte odpověď? Děkuji
Destilovať v medi, alebo antikore, 3.10.2013
Měď je v destilační aparatuře k vůli tomu, že měď na sebe váže síru, která se během pálení kvasu uvolňuje...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika