Příspěvky uživatele - 114.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy slivoní, 29.6.2018
Zdravím, asi největším překvapením v rannosti slivoní je u mne letos Kometa Rannaja, dvouletý sromek 6 plodů ke 40g sytě červené, překvapivě sladké plné šťávy a okamžitě snězené. ostatní ranné odrůdy se teprve vybarvují, počítám tak až za 14 dní... celý příspěvek >
Ostružina Reuben, 19.4.2018
Reuben mi v 450m/m každý rok vymrzne, "jeho velkou výhodou jsou krásné květy na podzim" bohužel nikdy ještě plody pořádně nedozrály - ostaních 8. odrůd perfektní - počkám až rozmonožím Navaho Big end early a nahradím ho. P.S. loni byly osružiny... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 27.3.2018
Včera jsem vyrýval a přesazoval 16 slivoní naroubovaných na mirobalánu minulé jaro, přesně polovina měla od hryzců utnutý kýlový kořen tak jen zůstaly slabší kořínky nad ohlodanám pahýlem, musel jsem je pořádně prostříhat ať je poměr větví ke kořenům... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 21.3.2018
Ještě neplodila, dva roky po sobě pěkně kvetla a pak velký mráz, tak snad letos...
Kráľovná Viktoria, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek Avalonu
Kráľovná Viktoria, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, pořídil jsem si před dvěma roky nový kříženec Královny Viktorie odrůdu Avalon, podobný typ ve své zbírce nemám a tak jsem se rozmýšlel mezi Avalonem a Excalibrem s podobným rodokmenem. Koupil jsem skoro špičák v nejmenovaném zahradnictví... celý příspěvek >
Ostružiny do oblasti 600 mnm - pomoc s výběrem, 18.8.2017
Zdravím, cca všechno mi letos na zahradě zmrzlo (460m/m) jen ostružiníky - navaho big and early, tripel crown, čačanská jsou plné krásné úrody. Částečně namrzlé byly Black Butte a Karaka Black a ještě se pořádně nevzpamatovali, zcela zmrzly... celý příspěvek >
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Zkuste černý rybíz Nairomu, má být nejsladší...
Koromila - velmi skory velkoplody myrobalan dozrievajuci pred Burlatom?, 5.4.2017
Zdravím, mám 12 druhů plodových myrobalánů tak jsem nemohl odolat a od soboty mám špičák zasazený na sluném chráněném místě 450 m/m. Taky jsem hledal veškeré informace a celkem nic jsem nenašel, Koromila se užívá jako název myrobalánů... celý příspěvek >
TreeGuard, 19.1.2017
Zdravím. Když máte velikou zahradu a někdy vám pomůže se sečením někdo z rodiny(komu zavazí 200 mladých stromků v cestě sekačky) tak jen sčítám škody a lýkem a voskem ošetřuji rány. Pokud by plast z kraje pěkně zarostl trávou asi by to zas... celý příspěvek >
St. Julien, 8.11.2016
A ví někdo kde se dají tyto Bojnické semena podnoží koupit? viz Podnože ovocných dřevin Vojtěch Ptáček
Vyberam ringlotu, 24.10.2016
Zdravím, Kolonovidnaja je zasazená právě 2 roky, první rok pár kvítků jsem otrhal, letos mráz v květu -6 °C, ale asi tři rouby se mi ujaly na myrobalánu. Přesto bych Vám doporučil vybrat si radši nějaké osvědčené odrůdy, u mne kde mám 70 druhů... celý příspěvek >
Vyberam ringlotu, 21.10.2016
Zdravím, letos mi květy zmrzly tak že zkušenosti zatím nejsou, tvar je opravdu úzce sloupovitý. Vašek
Úroda meruněk 2016, 17.6.2016
Čekal jsem kdy někdo potvrdí u Tsunami zralost ve vašich podmínkách okolo 15 června.Letos proti loňsku je to o cca 10 dní později, Mi bohužel květy pomrzly a Aurora byla mrazem potopena, tři rouby Tsunami mi raší a jeden dostane za odměnu... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 2.5.2016
U nás 450m/m mi u zimolezů a to u ruských i kanadských odrůd zmrzla tak třetina letošních přírustků, pomrzly mi i narašené rouby slivoní, které jsou při zemi, ale ty které jsou roubovány nad 40 cm (víc druhů na myrobalánu) jsou v pohodě, borůvky jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika