Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředkvičky, 7.4.2015
co tak vim, tak je mi divne, ze by se pustili do ředkviček, spis si myslim, zda to neni okousané od malých slimáčků, poškození krupek, které nyní byly a hlavně blýskáčci a dřepčíci způsobí největší škody-proto nakrývat textílií..
Choroba meruňky Bergeron?, 6.4.2015
Jiří má pravdu, proto jsem se na to ptal - bude to zaschlé či omrzlé, stejně se to zastřihne, zhruba na 5 pupenů, spodní méně, horní větve více a nad nimi nechat terminál tak o 15cm výše, nic víc :)
Choroba meruňky Bergeron?, 6.4.2015
Zkuste sem dat jeste fotku, nicmene pokud chapu dobre tak je merunka nove vysazena od podzimu? Delal jste povýsadbový řez, tedy ted na jaře??
Tulipán, 6.4.2015
pokud tam neni na listech sliz, mohou je oštipovat ptáci...
Problém s kvetením kaktusů, 6.4.2015
zkuste dat foto, snad napoví
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 6.4.2015
mně těž vylezl, ale sem jsem drive nez vy, navic to chladne obdobi co nyni konci taky kliceni neurychluje, ted v tydnu urcite vyroste, nebojte
Pavias, 6.4.2015
no vypadají pomalu jako mandarinky :) ale proč ne, na zkoušku... myslím ale, že jakmile se objeví skutečně první odrůda broskvoní proti kadeřavosti, že bude stát v čele zájmu, i kdyby byla jen chuť průmrná nicméně zajímavé tyto jsou
Název rostliny, 6.4.2015
bobkovišeň lékařská - Prunus laurocerasus, stálezelený keř, vhodný i do živých plotů
Rajcata - plisen?, 6.4.2015
Tady je vše...myslím, že se to shoduje.
Opora pro vřetena, 5.4.2015
obyčejné černé, jako plastové?
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 5.4.2015
pekne Notocactusy a Astrophyta! :)
Choroba na sazenicích paprik, 5.4.2015
nekdy se stane, ze osivo je nositelem viru a ten způsobuje podobne deformované listy, proto jsem se na to ptal
Choroba na sazenicích paprik, 5.4.2015
nez odpovim: jedna se o sazenice z kupovanych paprik nebo jste si koupila originál osivo? než odpovíte na tuto otázku, může to být např: poškození mšicemi nebo pokud se používá kompost vlastní, tak poškození díky hrbicidům, které zůstaly v... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 5.4.2015
no radost pohledet, mate to vzorně upravené!
Poprvé sadím rajčata, 4.4.2015
pres den by to bylo OK, ale pokud neni nocni teplota cca o 5st nizsi, budou rostliny vytáhlé..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika