Příspěvky uživatele - 70.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepičince granulát, kolik na jednu sazenici rajčete?, 5.5.2016
Dobrý den, zakoupil jsem balení granulovaných slepičinců od firmy Agro. Kolik by jste doporučili použít k jedné sazenici rajčete a jak je rozmístit, pod, nad nebo promíchat rovnomerně kolem sazenice se zeminou?  Bojím se spálení sazenic, pokud... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2016, 6.1.2016
To já už má 5.kelímků, rajčata jsou 20.cm vysoké, nařízkoval jsem si je na podzim, než přišel mrazík a spálil je.
Co Vaše réva 2015?, 21.8.2015
proč tu panonii škubete nezralou a pak si stěžujete že némá říz... já sklizím pann. koncem září až jsou bobule mega a bílo-žluté            zdenek zlín
Preco mi hniju rajciny?, 10.8.2015
Mě pomáhá postřik - rozpuštěné hašené vápno, asi 2.lžíce polévkové na litr. Zpravidla to pomůže, když jsou na stonku černé tečky, jedná se zpravidla o červenec.
Jak a čím čerpat vodu z potoka?, 22.7.2015
Čerpadlo Pkm 60-1 Blue Line něco na tento způsob, ale patrně výkonější vzhledem délce hadice. V odborné prodejně to s vámi skonzultují. Max. nasávací výška je kolem 7-8 metrů, pokud chcete čerpat do zásobníku, tak staší nějaká levná ponorka, pokud... celý příspěvek >
Ještě jednou zaštipování rajčat, 16.6.2015
Nechat jen hlavní větev, to co vyrůstá do stran pryč. Někdo pěstuje na dvě větvě, ale to nestačí uzrát pokud to není ve skleníku... Jednou jsem zasadil tyčkové rajče v domění, že se jedná o keříčkové a nezaštipoval... byla to mamutí rostlina :D
Keříčková rajčata pěstování, 12.6.2015
Sejky jsem nevystipoval, rostla sama, byl z nich ker. Jen to chce dost zivin a nejaky ten postrik.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
Spíš bych zvážil něco jiného, profesionálního, opravdu odolného s pořádným krytím,  modulárního - kde si můžete osadit vše včetně jističů, zásuvek, vypínače, průchodek. Zásuvkové rozvodnice
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
To záleží na odběru, jištění a délce vedení (kvuli impedanci smyčky). Cirka 6-10A stačí Cyky 3x1,5 nebo 10-16A 3x2,5 při delším vedení. Záleží na charakteristice B, C,D jističe.  Jestli to bude klasika 20-30m B 10 nebo B16 tak 3x1,5 stačí.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika