Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio hnojení meruněk, broskví, slivoní, třešní, jablek, kiwi, borůvek, 3.4.2014
Pane Stando, kde jste na to přišel, že ty velké balíky se přímo vsunou do obalů? Viděl jsem mraky videí, ale naprosto vše projde poměrně složitou linkou na třídění a další úpravy. A balí se to na úplně stejném principu, jako třeba bonbóny někde... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Víte, ona vrba s názvem japonská skutečně existuje. je to Salix japonica, případně má synonymum Salix babylonica var. japonica. Takže asi tak. Stanislaw
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Vrba celolistá nikoli japonská zahradnický guru.
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 30.3.2014
Pokud si to jen myslíte a nevíte to určitě, tak bych jistě nepoužíval tak příkrá slova. Stanislaw
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
Pro 234.9. Patrně ne zcela dobře chápete psaný text. Jasně píšu o tom, že používám jen rýč Fiskars a rycí vidle Ideal, co jsou zcela vpravo. Vše ostatní stojí jen tak v kůlně. Stanislaw
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014 Obsahuje fotku
Pro pána 234.8 Tak abyste měl klidné spaní. Tohle všechno mám na rytí, ale jak je vidno, používám jen Fiskars a zcela vpravo jsou rycí vidle značky Ideal. Jeden rýč se ještě někde toulá, mám totiž fakt velkou nemovitost, takže někde bude. Těch pleček... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.3.2014
"Bahco jsem opravdu v ruce neměl a ani nechci..." Fakt dobrý způsob uvažování. Nikdy jsem ho neviděl, ale vím o něm úplně všechno, včetně toho, že seriózní firma chce všechny oblafnout. A pak ještě sáhodlouhé psaní o něčem úplně jiném. Naprosto... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.3.2014
Zadejte si do vyhledavač jen rýč ideal a máte to. Co se týče toho možná vtipu o násadě z akátu, tak zrovna akátová násady by byla u rýče perfektní. Používal se akát třeba také do kladiv, protože při práci toto dřevo nepálilo v dlani. Kdysi jsem lezl... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.3.2014
Nedá se nic dělat, ale určitá část je jasně určena pro mě. Takže vážený, ten rýč se jmenuje Ideal a skutečně ho dostanete koupit jen u profíků. Je to výrobek z Německa a to jsou nějací školaři. Školkařský je ten nejdražší. Ještě poznámka k tomu... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 19.3.2014
Máte tu Leskoru příliš hustou, musí být v koruně doslova tma. Stanislaw
Jak a čím správně očistit zahradní nůžky, nože a pilky po řezu, 18.3.2014
Srovnáváte nesrovnatelné. Všechny výrobky ze zabíjačky následně projdou varem či vysokou teplotou např v udírně, takže o jejich kvalitě a nezávadnosti není žádných pochyb. Ale když potřebujete něco napsat... Stanislaw
Jak a čím správně očistit zahradní nůžky, nože a pilky po řezu, 18.3.2014
Tak tak, na zabíjačkách u nás doma řezníci dokonce své nože umývali sami a skutečně nikdy by je nedali do horké vody. Jistě dobře věděli proč. Stanislaw
Jak a čím správně očistit zahradní nůžky, nože a pilky po řezu, 17.3.2014
Technický líh a je to v pohodě.
Zahradní traktor Mountfield, 15.3.2014
No,  mám sekačku stejné značky o záběru tuším 53 cm asi 15 roků a nikdy v servisu nebyla. A seču s ní dokonce větší plochu, než Vy chcete s tím traktorkem a zhruba za 3 hodiny jsem hotový. Jednou za rok sám vyměním olej, sem tam nabrousím sekací... celý příspěvek >
Postřik, 14.3.2014
Dobrý den, Chci se zeptat jakým postřikem postříkat záhon aby zničil plevel i semena plevelů.Měl jsem v plánu rotavátorem upravit půdu nechat alespon týden odpočinout a potom postříkat--co myslíte? :-) Odpověďět
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika