Příspěvky uživatele - 106.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voda ve studni páchne, 1.4.2008
Je to naozaj veľmi nepríjemné ak máte dobrú studňu a niekto Vám znečistí podzemné vody. Ak studňu používate na úžitkové účely dá sa to ešte vydržať, no ak je to zároveň zdroj pitnej vody je to pohroma.  Skúste to savo ale to je iba dezinfekcia... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 25.3.2008
No na to pozor. To je rabovka. Treba zúžiť letáče na jednu včelu, krmiť iba po západe slnka - do rána to rodina spracuje. Nie vždy sa to ale dá včas spozorovať - občas musíme chodiť aj do práce a podobne že?
Sršně - jak na ně?, 24.3.2008
Plne súhlasím s príspevkom od 105.5. Podľa vyjadrovania je to včelár a tí vedia ako na to, lepšie ako hasiči. Ak nám teda neskutočne vadia sršne a osy, myslím že osy prevažujú, lebo sršne sú vzácnejšie ako osy a môžte použiť oheň, je to lepšie a... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 23.3.2008
Máte referencie od svojich známych z oboch táborov. Píly ste vyskúšali sám. Čo takto zapojiť do rozhodovania aj vlastnú hlavu keď s pílou budú pracovať Vaše ruky?
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 19.3.2008
Ak máte možnosť nechať si reťaze prebrúsiť strojne, napr.  v servise alebo u známeho čo má brúsku, urobte tak.  Škoda že ste z opačného konca našej exrepubliky. Ak by ste boli blízko mňa, ja by som Vám ich prebehol brúskou aj za dobré... celý příspěvek >
Nova pila - nelze nastartovat, 10.3.2008
Tá píla bude šlapať, jedná sa pravdepodobne iba o nejakú banalitu - prkotinu, verím tomu že to spolu s kamarátom rozchodíte.
Nova pila - nelze nastartovat, 9.3.2008
Skúste štartovanie ešte zopakovať. Môže to trvať dlhšie, kým si karburátor po prvý krát  nasaje palivo z nádrže.
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 9.3.2008
Tiež som riešil pred časom aký kompresor pre potrebu každý deň po práci vyčistiť pílu. Pretože čistenie bez stlačeného vzduchu mi zaberalo veľa času a nebolo aj tak dokonalé, lebo nečistoty zostávali na ťažšie prístupných miestach v motore. ... celý příspěvek >
lehká pila, 28.2.2008
Myslíte v lese, alebo doma na dvore? Nuž v lese sa občas zadarilo že aj 8hod. samozrejme s prestávkami, kým som neminul 1,5l paliva. To bola norma. To bolo ale iba vtedy keď ma naháňal termín alebo zákazníci.Normálne mi stačí 5hod. na to aby som si... celý příspěvek >
Životnost dvoutaktního motoru, 2.2.2008
Mám údaje iba zo staršej normy, tak to berte iba ako orientačne. Podľa toho by mal pilčík denne pracovať s pílou max. 240min. S toho sa dá ľahko odvodiť ročný výkon, mínus nejaké tie dni nepriaznivého počasia, príp. dovolenka v horšom prípade... celý příspěvek >
Životnost dvoutaktního motoru, 2.2.2008
S tým názorom sa dá polemizovať. Ja som ani po 7-mich rokoch nezahodil malú pílu. Nie som typ ktorý predá po ročnej profi prevádzke pílu. Skôr sa snažím o pravidelný servis a tým o predĺženie života daného stroja. Naviac ak dobre a dlho slúži je mi... celý příspěvek >
Diagnostika piestneho krúžku, 2.2.2008
Ďakujem. Budem si to pamätať.
Diagnostika piestneho krúžku, 2.2.2008
Pán J. S.  ako sa dá jednoducho zistiť potreba výmeny piestneho krúžku? Napr. ojničné ložisko zistím rýchlo - na voľnobeh zvonivý zvuk motora. Nepýtam sa preto, že by som mal píly v takom zlom stave (jedna po GO, druhá skoro nová), ale zaujíma... celý příspěvek >
Chtěl bych znát názor na pilu H353, 31.1.2008
Ano je to tak, ako perličku uvediem že sa vyrábajú v jednej nemenovanej fabrike asi 20km vo veľajšom okresnom meste. A napr. kaučukové čižmy made by Husqarna zase 25km opačným smerom za kopcom. Že by globalizácia?
Chtěl bych znát názor na pilu H353, 31.1.2008
A to sa ešte dá natrafiť na dva druhy torx sktutiek - šróbov, ja som nedávno kúpil verziu s hladkou spodnou časťou hlavy. A origoš na píle mám s vejárovou spodnou časťou. Tak som namontoval také aké som dostal.Inak k tým vibráciám píl. Tie hodnoty u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika