Příspěvky uživatele - 140.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník - spáleno herbicidem?, 1.7.2015
Rákos je na plotě cca 5let a je i jinde v zahradě a nikde nepůsobyl prolém. Rybízům jsem opravdu někdy v březnu dodala Cererit, ale ten byl nalitý ke kmínkům, ne takhle rozlitý po trávě :-(Děkuji za tip :-)
Trávník - spáleno herbicidem?, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o názory: náš pozemek je zatravněný a je oddělený plotem od sousedova pozemku, který ho má vysypaný kačírkem a používá ho jako cestu. Na plotě se mi pne přísavník. Dne 12.6. začaly z přísavníku opadávat masívně listy. Některé ještě... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 27.5.2014
Děkuji za reakce. Jestli je jedovatý mě zajímá spíše kvůli chovaným zvířatům, než kvůli tchyni  - ta je v pohodě :-)
Co je to za rostlinu?, 27.5.2014 Obsahuje fotku
vkládám ještě foto celku
Co je to za rostlinu?, 27.5.2014 Obsahuje fotku
je vysoká asi 1 a půl metru. Vystřeluje semena velikosti máku. Zajímalo by mě, zda není jedovatá. Nikdy a nikde jsem ji neviděla, až teď u tchyně. Má tam asi 4. Poradíte prosím?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika