Příspěvky uživatele - 146.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj - sestrojení, 1.7.2015
nevím kam to umístit, tak se zeptám tady: dá se nějak zabránit velkému vývoji par a následnému odéru pálenice při otevření vařáku po skončení destilace?Jde mi o to, že nechci, aby všichni v okolí se "dočuchali" co se v chalupě děje. Známy mi... celý příspěvek >
Třešínky, 26.6.2015
Zkusím teda raději poloviční dávku do kotle..."raději delší cesta než špatná zkratka"...dík za rady...
Třešínky, 26.6.2015
A nepomohlo by třeba dát při první destilaci menší množství (polovinu) obsahu vařáku a tím zvětšil prostor pod zvonem? Pořád se bojím aby se to (ten olej, nebo ztužený tuk) neprojevilo na vůni a chuti destilátu.
Třešínky, 26.6.2015
Měl bych dotaz ohledně techniky palby třešní. Kvas prý má tendenci při palení hodně vzpěňovat.Dočetl jsem se tady na příspěvcích o lehkém zalití mače v kotli jedlým olejem.Zabrání to prý vzkypění.Kolik ho použít a je to vůbec pravdou?Nepoškodí to... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 14.1.2015
Řeším podobný problém.Vpodstatě jsem rozhodnut o obsahu a vytápění, jen se nemůžu rozhodnout o materiálu.Někdo rezolutně odmítá vše jiné než měd(jinak to prý má vliv na kvalitu a vůni destilátu),jinde zas tvrdí, že nerez je dobrá, lépe udržovatelná,... celý příspěvek >
šneci, 6.6.2006
Dobrý den, koupili jsme domek, u kterého je zahrádka. Deset let se s ní nic nedělalo, budeme to muset přerýt a nasít trávu, všude jsou kopřivy a díry od hrabošů. To je jeden problém. Dalším problémem jsou šneci, největší v průměru asi 2,5cm,... celý příspěvek >
špenát, 6.6.2006
Dobrý den, jsem zahradník začátečník a asi vám moje otázka přijde banální. Ale přesto - letos jsem poprvé nasadila špenát. Zatím jsem ho viděla jenom mražený :-). Takže můj dotaz je - jak velké listy se sklízejí? Odtrhávají se postupně od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika