Příspěvky uživatele - 94.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 26.7.2015
hm hm... kolega Staci koncentracia 0,1 mg na liter vody na hubenie rias...Komercne algicidy do jazierok obsahuju 0.4-0.6mg Cu/liter so zarukou nezavadnosti pre ryby. Osobne viac krat vyskusana skalica v jazierku s rybami, koncentracia Cu 0.5 a... celý příspěvek >
Co s hadicami kvapkovej zavlahy v zime?, 24.7.2015
hlavne vetvy mam z obycajnej hadice kupenej v tesco, ostatne z klasickej hnedej 2.5L kvapkovac kazdych 33cm. Celkovo natiahnutej cca. 80m kvapkovacej. vsetko lezi trvalo leto/zima na povrchu, nic nevypustam ani neprefukujem.
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Ide to v pohode... zatial. Na zahrade mam studnu. Travniky maju automaticku zavlahu (momentalne idu kazdy druhy den), uzitkova cast, kvetiny, zahony, okolie jazierka, kvetinace, proste vsetko kde nieco rastie je pod kvapkovou zavlahou (denne cca.... celý příspěvek >
Kiwi u plotu, 22.7.2015
tazko povedat, moze to byt vodou, zivinami... Kiwi ma plytky korenovy system, skoro ako travnik takze nedostatok vody je kriticky. Ja zalievam denne 10L/m2/rastlinu a taktiez je namulcovana korou. Hnojenie by malo byt: od marca do jula v... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
Některé roky to fungovalo... Je to alchymia. Ja som po minule roky tiez vystacil iba s 3 litrami HCL a zakladnou davkou skalice celu sezonu a tento rok mam v bazene uz 7 litrov HCL a pH s alkalitou stale lezie hore. Mozno je to pieskom kt. som na... celý příspěvek >
Vertikutace v létě, 18.7.2015
Plne suhlasim s Martinom. Travnik je zivy organizmus a ako taky je kazdy travnik jedinecny. Preto netreba brat vsetko obecne. Mlade stromky by sa po vysadeni tiez nemali hnojit ale ked zbadate, ze strom ma nedostatok zivin, nepohnojite ho lebo niekto... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
A preco vlastne chlorujete ked viete, ze vam to robi problem? Pokial viem skazena voda sa da chlorsokom napravit behom chvilky ale vy tam cpete chlor aj ked este k ziadnemu skazeniu nedoslo a potom nariekate. Zopar ludi ma tu obvinilo z klamstva... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 15.7.2015 Obsahuje fotku
Pripajam slubene foto 1. Travnik 3dni po koseni a vertikutacii 2. Travnik po pokoseni. Vretenovka nastavena na 22mm 3. Neurceny druh travy sposobujuci tie nevzhladne flaky 4. Ukazka rozdielu farby. Hore Jilek vytrvaly (tmavo zeleny),... celý příspěvek >
Odhlučnění malé zahrádky, 14.7.2015
jedine ucinne a cenovo pripustne riesenie... bohuzel
Odhlučnění malé zahrádky, 14.7.2015
Standa ma pravdu, cokolvek nizsieho ako stena baraku bude neefektivne lebo zvuk sa bude odrazat od baraku s5. Tato predzahradka sa neda rozumne odhlucnit bez toho aby tam vznikol tmavy kut kde ani lopuch neporastie
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015
Tak presli takmer 3 mesiace co zacal boj s lipnicou a chcel by som sa teda podelit o vysledky. Na zaciatku boja som urobil poriadnu vertikutaciu (do kriza) a znizil zavlavlazovanie o cca. 20%. Bohuzial musim konstatovat, ze tadialto... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 10.7.2015
este ma napadlo, co takto vyskusat bezchlorovu oxi dezinfekciu. ta by mala zelezo vyoxidovat rychlejsie ako vsetky home made filtre apd. Potom uz len ten kal odsat resp. vyvlockovat a odfiltrovat... Boris
Voda z 40m vrtané studny, 10.7.2015
dost velky bazen a dost maly pridavny filter. Mozno by som skusil zasunut do skimeru hadicku so skrtitkom. Mal by vzniknut venturiho efekt, filter resp. cerpadlo by si tak prisavalo vzduch, dost na poriadne prekyslicenie vody a lepsie zoxidovanie... celý příspěvek >
Ohřev bazénové vody, 7.7.2015 Obsahuje fotku
zlepsovak
Modrá skalice ano či ne?, 2.7.2015
neviem aky mate obsah bazenu ale vychadza mi to priblizne: z 9.2 na 6.8 = cca. 350ml HCL/1000 litrov a kupil by som nieco aj do zasoby pretoze ak ste doteraz pouzivali takto tvrdu vodu je pravdepodobne bazen sama usadenina ktora sa pri pH pod... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika