Příspěvky uživatele - 94.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi - nejspíš škůdce?, 11.6.2015
Štítničky. Štítničky tvoria zvláštnu skupinu hmyzu s výrazným pohlavným dimorfizmom. Kým samčeky majú všetky znaky hmyzu, samičky majú telá chránené buď plochým štítom oddeliteľným od tela. Škodia cicaním rastlinných štiav na ihliciach, listoch... celý příspěvek >
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 11.6.2015
U kiwi je dolezite aby opelovac bol toho isteho druhu, to znamena, ze A. argutu (je jedno ci issai, weiki, ananasnaja) dokaze opelit iba druh A. arguta, A. chinesis iba chinesis atd.
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 11.6.2015 Obsahuje fotku
v podmienkach ked nerastu rastliny, nerastu ani riasy... este raz to skusim vysvetlit a česky: Cest, které vedou ke zdravému růstu rostlin je více, ale všechny jsou závislé na Liebigovu zákonu minima. Jak můžete vidět na přiloženém grafu,... celý příspěvek >
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 10.6.2015
PMDD mam tiez odskusane a funguje. Je ale zalozene na principe, ze denne je do vody dodane iba take mnozstvo mikro-makro prvkov kt. rastliny spotrebuju. EI (Estimative index) je zas zalozene na neustalom prebytku zivin. Existuje este niekolko dalsich... celý příspěvek >
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 10.6.2015
Sinice nie su riasy ale bakterie aj ked sa casto ako riasy uvadzaju a casto na opatrenia reaguju rovnako ako riasy. Kolisanie pH pocas dna je sposobene aj CO2. V noci ked fotosynteza nefunguje, rastliny CO2 nespotrebovavaju a rano je vdaka vyssej... celý příspěvek >
Nové koupací jezírko zezelenalo - bez ryb, 10.6.2015
UVC, modra skalica a vlastne veskera chemia potlacajuca riasy riesi iba nasledky ale nie priciny. Pokial nebudu odstranene priciny, problem bude permanentne pretrvavat. Jazierko je ako velke akvarium. 99% problemov s riasami je sposobenych... celý příspěvek >
Schůdky do bazénu, 10.6.2015
ked uz farba tak kvalitna praskova alebo este lepsie nechat pokovovat. Problem je, ze aj tie deklarovane nerezove rebriky maju z kvalitneho nerezu iba nosne trubky a samotne schodiky na nich pripevnene su jemne povedane z menej kvalitneho nerezu.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
Problem samosprasnych kiwi nie je, žeby sa pel nedostal sa blyznu (hmyz urobi svoju prácu), ale ten, že pel je nedostatožne vyzretý. Preto vacsinou umele opelovanie stetečkom nemá zmysel. To je dôvod preco sa aj k samosprasnym kiwi odporúča... celý příspěvek >
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015 Obsahuje fotku
kiwi rodi na 1 rocnom dreve! a rez sa vykonava zvycajne 2x rocne. tzv. letny a zimny. Rez je rovnaký ako u révy. Najprv sa snazim zapestovat kordón, čiže nosné rameno(á). Po opade listov tento kordon zakrátim o 1/3. Na jar bud. roka mi na... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 7.6.2015
4g modrej skalice na kubik zvysia mnozstvo Cu vo vode o 1mg/liter. Hygienicky povolene mnozstvo pre PITNU vodu je Cu 1mg/L Pokial bude pH vody pod 7 a nebude pouzity ziaden flokulant, davka vydrzi aj celu sezonu celu sezonu
Kyselina chlorovodíková, 6.6.2015
0,5L HCL do 18m3 je prd. Jej pridanim v takomto mnozstve nemate sancu dostat pH k hodnote 4. Urcite ste robili test predcasne a namerali ste aj rozpusteny Kyslicnik uhlicity CO2, sodovku. Uz jehoho nazov napoveda, ze vodu okyseluje ale kedze je to... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 4.6.2015
stiahnite to pH pod 7 (ideal 6.8) a bude po probleme. Jedine co si uz do konca sezony budete musiet strazit bude pH lebo pri hodnotach nad 7 zvykne mat voda so skalicou zeleny nadych napriek tomu, ze je priezracna.
Zase ta lipnice, 4.6.2015
No ja tiez zatial iba skusam co funguje a co nie. Tento rok som si povedal, ze uz stacilo. Najprv som ubral na zavlahe. Nie po troskach ale rovno 20%, travnicku bud si to natiahnes hlbsimi korenmi alebo zdechnes. Potom som urobil v maji este jednu... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 2.6.2015
teraz ma napadlo no neviem ci to pomoze. min. rok sme so susedom riesili rovnaky problem po odzimovani. kedze odzimovaval neskoro, voda bola zelena a steny bazenu tiez. Steny sme okefovali a nadavkovali chlor shok. riasy to sice vyhubilo ale voda... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
vsetci pouzivaju tu technicku cca. 33% z drogerie alebo farby-laky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika