Příspěvky uživatele - 94.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gaskoňské šarlatové, 6.1.2016
Mám možnost sehnat si rouby této odrůdy, sad mám na okraji Plzně. Prosím dejte vědět, jestli s ní máte někdo zkušenost. Především mne zajímá chuť a odolnost proti chorobám. Díky, Robert
Rajčata 2016, 18.11.2015
Toro F1 je u nás stálice spolu s Bejbino F1. Toro vyniká odolností proti plísni, odejde vždy jako poslední. Chuťově je až za bejbinem, ale i tak je chuťi dobré, rajčatové. První zralé plody máme v Plzni začátkem července, zhruba jako to Bejbino.
Co Vaše réva 2015?, 16.9.2015
Vloni se mi to stalo u Krystalu, taky v září. Postříkal jsem Ridomilem, plíseň zmizela, ale musel jsem počkat 14 dní do sklizně. Mošt pak kvasil normálně.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.6.2015
Připomněl jste mi mé začátky. Koupil jsem zahradu s 20 jabloněmi, pěti slivoněmi, předchozí majitel nestříkal niky ničím. První tři roky jsme něměli ani bedýnku jablek a švestky taky žádné, pak stačil postřik na pilatky a obaleče a najednou můžu... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 29.4.2015
Tak zkušenosti z terénu jsou ale zcela jiné, někdy si říkám, že sadaři by měli mít nějakou licenci, jako mají rybáři nebo myslivci. Považte dva příklady: V půli května sedím s kamarádem a povídáme si: K: Měl bych už taky postříkat, všichni už... celý příspěvek >
Zásah proti mrazu či monilioze, 23.4.2015
Vodný roztok modré skalice je velmi kyselý, účinek na rostliny neznám a ani znát nechci.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.4.2015
Ano, i s tím se dá souhlasit. Prořezáno už má a feromonovým lapákem na obaleče nic nezkazí, naopak. Za ušetřené peníze navrhuji koupit solidní literaturu, případně vědeckou knihovnu má přímo ve městě.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.4.2015
Stříká se proti škůdcům a nemocem, nikoli proti odrůdám. Letos bych to nechal být, možná jen trochu listového hnojiva, sledoval co se na stromech děje a podle toho naplánoval ošetřování na příští rok. Třeba zjistíte, že žádný postřik nepotřebujete.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.4.2015
Vy jste ale stříkal už 11. dubna? U Topazu již byla rezistence proti strupovitosti prolomena, stříkám ho stejně jako všechny ostatní jádroviny.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.4.2015
Dnes je 17. dubna, většina jabloní má venku zelené poupě a ještě jsem nestříkal a podle předpovědi počasí ještě nějakou dobu počkám. Od rozpuku pupenů u nás nepršelo, takže podle mne strupovitost ještě nemohla nastoupit. Počkám až po prvním dešti,... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 1.4.2015
Dopadl jsem stejně, skleník od Lanitu několik fujavic přežil, výjimečně jen vypadlo okno, předevčírem vydržel v pořádku, zatímco sousedé sbírali okna a přelepovali je páskou. Včera však povolily háčky, které jej drží k základně a ze skleníku je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika