Příspěvky uživatele - 138.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědozelená voda, 19.6.2017 Obsahuje fotku
2
Hnědozelená voda, 19.6.2017 Obsahuje fotku
1
Hnědozelená voda, 19.6.2017
Tak od včerejška rána je jezirko čisté, není uplně křištálově, ale aspoň už vidím na dno (1,5m). Ryby dělají bordel to je pravda... Folie je Jezírková světle zelená 1,5mm silná.
Hnědozelená voda, 14.6.2017
Tento rok stále bojuji s jezírkem cca 15m3 Jezírko bylo dost zarostlé tak jsem ho cca před mesícem prostříhal a vytahal některé kořeny. 10.000 L čerpadlo za ním greenreset 40, následuje 120L sud husí krky s vzduchováním(hailea v30), následuje... celý příspěvek >
Skimmer pro malé jezírko, 25.5.2016
Tlakovým filtracím věřím mám je odskoušené a bez problémů fungují. Chce to určitě silnější čerpadlo od cca 8000L/h
O jaké druhy Kiwi se jedná?, 17.6.2015
První je arguta a druha asi chinensis. Oba jsou samci...
Citrusy, 4.6.2015
Děkuji za informace.Substrát měnit teď nebudu jenom hnojit. Ty období růstu jsem taky zjistil.Pry většina až na citrony roste pouze z jara sem tam v létě ale velmi málo.
Citrusy, 1.6.2015
Cca před 2 mesíci jsem přesadil 3 roubovance a 2 řízkovance citrusů. Řízkovance už rostou ale ty naroubované pořád stejné... Jsou venku na jižní straně zalévám pravidelně pouze deštovou vodou, substrát zahradnický. čím to může být?dělají... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 27.1.2015
Možná by fungovalo zakopat 1000L nádř do země cca pul metru pod povrchem napojit hadice s čerpadlem a prohánět přes skleník. Nebo třeba použít kanalizaci taky je tam tepleji ale co ta vůně...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika