Příspěvky uživatele - 148.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobní bílí škůdci na Million Bells, 9.6.2015
JO JO úplně přesně to stejné mám bílé tyčinky, listy lepí a kroutí se co s tím mám dělat? POMOC!
Je možné zakrátit meruňku?, 23.4.2012
Dobře, když ne omladit ty tři nejsilnější, co mám udělat, aby nenarostla ještě víc? Některé koncové výhony už jsou dosti dlouhé, některé větve rostou kolmo nahoru. Pokud chcete ještě nějaké foto, klidně dodám. Jinak to poškození na kmenu... celý příspěvek >
Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 23.4.2012
Antivibrační systém samozřejmě má. Takže to bude něčím jiným. Asi součástkama. Myslím, že pro naše potřeby postačí 380 T.
Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 19.4.2012
Díky za reakce. Ten původní křoviňák je 726T, tedy takový evergreen. Ale výkon byl 0,9 kW. Ale na druhou stranu, opravdu sloužil bez problému a i s tímhle vším, co jsem napsal, si poradil. Ale pravda, výkon chyběl. Rozhodně nesouhlasím s názorem, že... celý příspěvek >
Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 10.4.2012
Prosím o radu. Minulý rok se nám po více než 10 letech údajně zadržel křovinořez oleo-mac (typ doplním odpoledne, v práci jej nemám :-)). Měl už dosti rozvibrovanou žací hlavu. Ale... chceme využít možnosti vrátit jej do MF a získat 33% z původní... celý příspěvek >
Univerzální čerpadlo (sklep závlaha), 2.3.2010
To je právě to, chtěl bych něco, co dokáže nejen fungovat v tomto smyslu, ale dokáže vyvinutou dostatečný tlak na to, aby se případně dalo i zavlažovat. Aby to bylo přenosné... a lehce uskladnitelné. Našel jsem toto: Tlakové čerpadlo AL-KO TDS... celý příspěvek >
Nůžky na živý plot (smrky), 12.8.2009
Hledám taktéž nůžky a s tímto nesouhlasím. Měl jsem půjčené elektrické nůžky Black and Decker v ceně kolem 1000 Kč a stříhány tůje a břečťanový porost (leckde výhonky kolem 1 cm. A vcelku bez problémů. Nicméně... pravda..tůje není smrk, ale... celý příspěvek >
Jakou sekačku na 600 m2, nerovný, mirný svah, 30.6.2009
Mno, tady bych oponoval, protože ten notebook (přesněji netbook) se dá vcelku bez problému prodat... zatím. Odečtěte si z té ceny u MF 4000 a je to v poněkud jiném světle. To je jediný důvod, proč bych o sekačce z MF uvažoval. Ten netbook je... celý příspěvek >
Jakou sekačku na 600 m2, nerovný, mirný svah, 30.6.2009
Ještě abych tedy přispěl nějakým modelem, tak mne zaujala tato: Benzínová rotační sekačka Partner P53-625D 3v1 a nebo Partner P53-875DWA 3v1 Ale jak píšu, trochu mi vadí ten neplastový koš. Podle mne hrozně nepraktické na čištění. Servis by mohla... celý příspěvek >
Jakou sekačku na 600 m2, nerovný, mirný svah, 30.6.2009
Bydlím na jihu Moravy nedaleko Znojma a bohužel jediný slušný obchod je tu buď Mountfield a nebo prodejce Husqvarny. Sekačka po 14 letech zřejmě dosloužila a tak se ptám, co koupit dalšího. Bohužel, přijde mi, že servisů (pro uplatnění případné... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.6.2007
Dobrý den, nevíte,jesli v destilačním přístroji na destilovanou vodu lze pálit i alkohol. Děkuji nashledanou
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika