Příspěvky uživatele - 16.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu, prosím?, 22.9.2018
Foceno u kolegyně na zahradě, rostlinu tam má zhruba 2 roky. Dostala ji od známé, nepamatuje si název...
Co je to za rostlinu, prosím?, 19.9.2018
Trochu jsem hledala na netu-nemůže to být třeba nějaký druh katalpy? Velké, srdčité listy...
Co je to za rostlinu, prosím?, 19.9.2018 Obsahuje fotku
Pomůžete s identifikací, prosím?
Co je to za rostlinu, prosím?, 19.9.2018
Pomůžete prosím s identifikací rostliny? Děkuji.
Prunus cistena - okrasná slivoň, 7.8.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu.U několikaletého stromku okrasné slivoně přímo u kmínku začal již vloni růst šlahoun, který se pod zemí čile na mnoha místech odnožuje a rozrůstá se i několik metrů od stromku.Když se poseká zahrada, po čase se rostlina opět ukáže, je... celý příspěvek >
Světlání nových lístků u plnokvětých převislých muškátů, 16.5.2018
Děkuji za reakci. Je zvláštní, že se to "děje" pouze u muškátů na západní straně domu. Nicméně zkusím dát na Vaši radu a uvidíme. Mějte se hezky, Lenka.
Světlání nových lístků u plnokvětých převislých muškátů, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím, napadá vás, proč mi světlají mladé nové listy pouze ve 4 truhlících plnokvětých převislých muškátů (viz. foto, zdravé listy "flekaté" od pylové kalamity), když zbytek-10 dalších truhlíků na rodinném domě je v pořádku?Mám každý rok... celý příspěvek >
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 27.2.2017
Děkuji za rady a názory. Samozřejmě vím, že nejjednodušší je zlikvidovat a koupit nový, když jsem se na přesazení stromku vykašlala.  Nicméně teď odpoledne jsem smrček ostřihla a přesadila, třeba se vzpamatuje a ujme (byla bych ráda). ... celý příspěvek >
Zachráním smrk ještě nějak prosím?, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Poradíte, jestli mohu ještě smrček nějak zachránit prosím? Mrzí mne, že jsem jej nezasadila a nechala přes zimu v kontejneru. Předem děkuji.
Prosím o určení keře, 10.6.2015
Děkuji, zkusím dle Vaší rady. Lenka.
Prosím o určení keře, 7.6.2015
Děkuji za rychlé info. Keř dle názvu od Vás jsem již našla na netu. Pěkný den, Lenka.
Prosím o určení keře, 7.6.2015 Obsahuje fotku
Dobré odpoledne. Sousedi mají v živém plotu velmi pěkný keř-viz. foto.Prosím, víte někdo, jak se jmenuje? A jak jej rozmnožit-chtěla bych jej také na zahradu, uchytí se pouze zapíchnutá větvička? Děkuji, Lenka.
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 11.5.2015
Tak snad v lišejníku žádné škodlivé "breberky" nebudou - Lído děkuji. Lenka.
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 10.5.2015
Dobrý večer, děkuji za reakci. Lišejník se objevil až v tomto roce, v minulých letech na keři nebyl. Pokud rhododendronu opravdu nijak nevadí to, že je lišejníkem téměř celý obalený, nebudu jej tedy řešit. Děkuji, Lenka.
Rhododendron trápí lišejník - co s tím?, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na zahradě mám rhododendron, který je poměrně dost porostlý lišejníkem Terčovkou bublinatou. Poradíte mi prosím, co je špatně? Přečetla jsem si o tomto lišejníku to nejzákladnější, nicméně netuším, jak rhododendronu pomoci.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika