Příspěvky uživatele - 152.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnova zničeného trávníku, 31.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zahrádkáře o radu. Máme před domem od loňska vysetý nový trávník. Půda bohužel před setím nebyla nijak připravena ani hnojením ani orbou. Trávník se chytl ale letos je škaredý žlutý, s prázdnými místy. Trávník jsem posekala,... celý příspěvek >
Řez višně, 9.4.2014
opyluje poctivě..
Řez višně, 9.4.2014 Obsahuje fotku
mám také višeň,,roste ve stínu-pouze východní a jihozápadní slunce... jednou za rok ji ojedu a mám vždy hodně višní,,hnojím slepičákama..do vrchu nejde, protože než se rozmyslí natahovat se ráno na východ, tak zaleze slunce za stěnu na jižní stranu a... celý příspěvek >
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 9.4.2014 Obsahuje fotku
tyhle dvě odrudy třešně jsou pořád a je jich hrozně moc,,navíc jsou luxusně chutné..poradí mi někdo jejich název? děkuji..
Rumunské švestky, 9.4.2014 Obsahuje fotku
i tahle to chytá, ale nevím jestli je to taky minerva... kdo to pozná? :-)
Čím hnojit ořešák?, 9.4.2014 Obsahuje fotku
nejlepší jsou slepičáky,,,mám otestovaný i kočičáky,,dobrej je i koňskej hnůj a když vám třeba zdechne králík, nebo slepica-klidně to tam zakopte... hlavně často natírat kmen vápnem-je to proti škůdcům a v létě na to tolik nepraží..
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 8.4.2014
jasně,,,,a ještě tam naflákat ocet... pokud je to na stěnách, tak rozprašovačem,,,ocet+sůl... :-) bacha na fasádu... :-)
Stromy a mravenci, 8.4.2014
naflákejte kmeny vápnem a je to,,až se tam objeví, tak zas,,,vápno může být i starší... starý větve palte na zahradě,,,,nebojte se toho,,,pak máte klid,,,
Vlašský ořech - přesazování, 8.4.2014
Jde na podzim i na jaře,,na jaře však musí být neustále ve vlhku a když se vyreje, musí se opravdu porušit co nejméně kořeny,,nesmí být na přímém slunečním světle při tropických vedrech, ale až se ujme tak ano-i když lepší je polostín,,ořech se ke... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika