Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace divné hmoty, 30.4.2019
Discus (nebo, pokud máte staré zásoby, tak Baycor - je lepší, ale už se neprodává).           Lída
Hrušeň Pařížanka - Špatná plodnost, 28.4.2019
Tazatel psal, že jednou za tři roky plodí pěkně, tak v opylení by neměl být problém... Jinak naše Pařížanka se dožila cca 60 let a plodila pravidelně až do konce, takže 32 let je tak v nejlepším věku ... celý příspěvek >
Hrušeň Pařížanka - Špatná plodnost, 27.4.2019
Dávám cererit - malou hrst (4 dkg) na 1m2 plochy pod korunou stromu. Měla jsem také starou Pařížanku, plodila každoročně (teď mám mladý stromek). Lída
Hrušeň Pařížanka - Špatná plodnost, 27.4.2019
Ale pokud jednou za tři roky normálně plodí, tak je to spíš tou výživou.   L.
Hrušeň Pařížanka - Špatná plodnost, 27.4.2019
Bór je pokud vím proti kaménčitosti...           Lída
Hrušeň Pařížanka - Špatná plodnost, 26.4.2019
Asi zlepšit výživu...           Lída
Maliník a túje, 26.4.2019
A zaléváte je dostatečně? Aby utvořily velké plody, potřebují slunce (ale mají rády zastíněné kořeny třeba mulčem z posekané trávy - ten navíc drží i vláhu), dostatečnou zálivku hlavně v parných dnech a přihnojení aspoň zjara. Lída
Blýskavka Red Robin, 26.4.2019
Neporadím, my je měly s kamarádkou každá jednu (Little Red Robin), jí přežila jednu zimu, mně dvě .           Lída
Pokojové rostliny, která provoní celoročně byt, 23.4.2019
Ne, doma ho nemám, ani jsem ho nikdy neměla. Rýmovník má dcera. Voskovku jsem zrušila, když byla dcera ještě malá, protože jí voněla až moc (má vůni opravdu hodně sladkou). Ale o to eucalyptu "aspoň píšou", že "osvěží vzduch v místnosti"...Ten jasmín... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, která provoní celoročně byt, 23.4.2019
Eucalyptus?           Lída
Jaký strom do menší zahrady, 31.5.2015 Obsahuje fotku
ps - jinak mám ráda Crataegus laevigata "Paul's Scarlet", jako malé mi vždy ohlašoval blížící se konec školního roku . Nepořádek z květů nedělá, jen na podzim listí.           L.
Jaký strom do menší zahrady, 31.5.2015
1) a 2) jsou barevné javory - pěkné, ale javory se dost vysemeňují, navíc je z nich na podzim dost listí. 5) ani náhodou - padá nejen listí na podzim, ale při odkvétání je pod stromem hluboká podestýlka z květů a následně z peciček. 4) pěkná v květu,... celý příspěvek >
Zasychání špiček listů jahod, 30.5.2015
Jahody Nedostatek vápníku (Ca) - zasychají špičky mladých listů, na plodech hnědé zaschlé shluky jadérek Nedostatek hořčíku (Mg) - na listech žluté chlorotické skvrny mezi žilnatinou (mozaika) Nedostatek fosforu (P) - změna zbarvení listů... celý příspěvek >
Co je to za kytičku?, 30.5.2015
Osteospermum vám přezimuje doma v květináči (ne příliš vytápěná místnost), devaterník je záhonová trvalka.           Lída
Lze presadit maliny?, 29.5.2015
Menší trsy větších mladých prutů jsem přesazovala touto dobou loni, zastřihla jsem vršky, takže loni nerodily, jinak bez problémů, teď dělají plody a krásné nové výhony.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika