Příspěvky uživatele - 248.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obaleč švestkový - 1. generace, 24.5.2015
Bezva portál, dá se zjistit, kdy na co stříkat na různých místech. Včera jsem ho objevila  ;-))           Lída
Více pažitky méně květů, 23.5.2015
Připojím malou poznámku - květy otrhávám také - jednou se mi stalo, že se mi vysemenila do okolí (byla na záhoně s trvalkami), konkrétně do vytrvalých karafiátů... Nezbylo nic jiného, než pak další rok karafiáty vytáhnout a přeřízkovat, ty pažitkové... celý příspěvek >
Dotaz na kytičku, 22.5.2015
Kousek větvičky lehce zakoření. Jsou různé barvy, i plnokvěté       Lída
Slimaci oziraji vsechno listi na vysazenych ovocnych stromech, 21.5.2015
Nasypala bych kolem kmínku lógr z kávy nebo (to mám odzkoušené u jiřin) ostříhané psí chlupy. Ne, že by tu překážku nezdolali, ale raději lezou jinam, kde se jim nic nelepí na sliz...           Lída
Vrba?, 20.5.2015
Nevím konkrétně tahle, ale většinou se stříhají po odkvětu jehněd. Pak vyrážejí nové výhony.        Lída
Pomozte pojmenovat kytky, 20.5.2015
Snad obráceně, ne? Kytku s obdélníkovými výhonky neznám. Je to opuncie (kaktus), normální výhonky jsou ploché zhruba ve tvaru obrácené slzy. Pokud byly vytáhlé a seřezali jste je, byla vytáhlost způsobena špatným pěstováním (moc tepla a vody + málo... celý příspěvek >
Založení trvalkového záhonu, 20.5.2015
Pokud hledáte k denivkám nějakou vyšší trávu, tak z Miscanthusů je vysoký a jemný gracillimus, dorůstá asi 150-170cm, má "fontánový" růst, konce lístků se ozdobně stáčí. Nebo některé Panicum (80-100cm) - stříbrné a strohé Heavy Metal, nebo do vínova... celý příspěvek >
Co je to za keřík?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Kuky, olověnec kvete úplně jinak, a dělá dlouhé šlahouny, ten mám.   Lída
Vrba?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
U té salix lapponum by odpovídaly ty narůžovělé jehnědy. viz obr.     Lída
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 20.5.2015
Pokud si je ale chcete dál množit, tak nejlepší sazenice jsou z jednoletých rostlin.           Lída
Co je to za keřík?, 20.5.2015
Květy mi to připomíná Ceanothus, ale ten má větší lístky  :-((    Lída
Vrba?, 19.5.2015
Máte pravdu, lístky té vaší jsou i kulatější. Tak budeme hledat dál, jestli to dřív neurčí p.Josef  .           Lída
Vrba?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě jsem takovou vrbu neviděla, má pěkně šedé lístky... Na netu jsem našla Salix glauca, mohla by to být ona?        Lída
Zakalené / zelené jezírko, 18.5.2015
Ono by stačilo i postavit přes slunné letní období k jezírku větší kytku v květináči, aby tam byl přechodný stín... I když já bych tam radši nasadila na jižní břeh nějakou vyšší travinu, doplnila by pohledově kompozici.... celý příspěvek >
Škůdce na růžích, 18.5.2015
Ještě existuje další možnost - napadené listy otrhat (to dělám já)  ;-))  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika