Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červotoč v kmeni broskvoně, 15.4.2012
Já si to vyhledal, ale drvopleně v mé 22letité meruňce rozhodně nemám. Dírečky jsou velikosti jako od červotoče. Je to tak už několik málo let a tato meruňka  zatím rodí ze všech meruněk, ten den vysazených kupodivu nejvíce.Škoda , že nemám... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 15.4.2012
U nás na Slovácku sa zpívá a tančí:  "Dozrávajů hrušky ovesňačky, lehni si má milá holuběnko sivá hore značky .. A já sem si lehla jak mě kázal ale ty sis gatí ale ty sis gatí nerozvázal". Ale teď vážně! Já vám neporadím.  Mám... celý příspěvek >
Uplny zacatecnik, 13.4.2012
1000 rad pro zahrádkáře = špicová! Ale už je staršího data.
Rašelina, 13.4.2012
Někdo už od školy zapomněl: 1 m3(kubík) =1000litrů(tisíc)! U volně ložené by mne zajímala váha, ale tu nevím.Pytlovanou zvážit! Prodejci mnohdy uvádějí litry a potom přepočítat.
Poraďte, jak dál s meruňkou, 12.4.2012
Neradím, jen konstatuji!  To co zde odolalo mrazu (190m,ZL) tak asi nebude opyleno- včeličky nelítají.Je jim asi zima. Včelín 200m daleko.
Zázvor, 12.4.2012
Já to chci taky zkusit.  Napřed ale v květináči.
Čím nechat porůst plot?, 12.4.2012
Dobrý den, plánujeme také vysadit jedlý živý plot, na jedné straně z popínavek a na druhé ze samonosných rostlin. V jakých rozestupech jste prosím jednotlivé druhy sázel? Děkuji, Katka 
Popel na zahradu?, 12.4.2012
Uhlí z Polska bylo výborné na hoření, ale mělo velmi vysoký obsah síry.Pracoval jsem (1992- 2002) v kotelně s pořádnými filtry -4x do roka spal. zkoušky, ale při zkouškách jsme toto uhlí nesměli přikládat = neprošli bychom pro vysoký obsah síry.... celý příspěvek >
Plechové sudy, 12.4.2012
Dřív jsem natíral (Restop) ale nevím co se uvolňuje, takže nenatírám. Jen sud vyčistím. Až budou děravé, budu muset sehnat jiné.(pozink.,plast apod). Do děravého sudu udělám krompáčem velké díry a používám na spálení větviček ze stromů. Rozehřátý sud... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 11.4.2012
Palo, já to pochopil, že při zakrývání malých a kvetoucích meruněk se při zabalování a popř. větrem a olámalo 20% květů - jak píše Mimmo. Já to chtěl také balit textilií, ale ten vítr s tím tak mlátil, že jsem to vzdal a nechal na Pánu Bohu. ... celý příspěvek >
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 9.4.2012
Obávám se, že náš stromek nemá terminál, a dokud jsem si nepročetla diskuze na Zahradě.cz, ani jsem nevěděla, že něco jako terminál existuje. Stromek je rozvětvený do 4 větví, jedna je delší a sama se již rozvětvuje, ale není ve středu, svírá téměř... celý příspěvek >
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 9.4.2012
Děkuji za odpovědi, to mám velkou radost, že ještě není na odpis. Irena
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 9.4.2012 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek s detailem větviček.
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 9.4.2012 Obsahuje fotku
Stromek nám zastřihli na podzim ve školce při prodeji, na jaře jsem podle doporučení prodejce zakrátila větve ještě asi o 1/3. Na podzim jsem ho zalévala až do zamrznutí půdy a od jara se ho snažím zase zalévat. Jsem ale naprostý amatér, je to náš... celý příspěvek >
Česnek, 2.4.2012
Já už letos sklízet nemusím. Je po něm!
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika