Příspěvky uživatele - 9.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stado potkanu v kompostu, 19.5.2019
U nás pomáhá jack russell teriér :) proběhne se po zahradě a stekanim a skakanim na komposter mi dá vědět, ze tam je nezvany návštěvník. Bouchanim na komposter jsme potkana přiměli vylézt otevřenými spodními dvirky, kde už na nej cihal pejsek. Během... celý příspěvek >
Je možné přesadit vzrostlý keř rybízu?, 2.11.2015
Pro nejlínější zahrádkáře, mezi které se hrdě počítám, je možný řez i při sklizni - vyberu větve, které mají menší plody než ty ostatní, plus další překážející (jdoucí k zemi, nebo příliš husté), uříznu u země, přenesu k lavičce, udělám kávičku a... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 27.10.2015
Ano, pane Stando, pryšce jsou VÍCEMÉNĚ sukulenty. Některé více, takže vzhledem připomínají kaktusy. Některé méně. A ještě jiné (jako např. naše domácí pryšce, nebo právě Euphorbia pulcherrima, tzv. vánoční hvězda) vůbec.
Dřín, 11.10.2015
Musí být keře dva, aby dřín plodil? Hanča
Co je to za škůdce na jabloni, 5.10.2015 Obsahuje fotku
Aktuální fotka.
Co je to za škůdce na jabloni, 5.10.2015 Obsahuje fotku
Další foto.
Co je to za škůdce na jabloni, 5.10.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co se objevilo na jabloni, tedy spíš na půlce jabloně (jsou tam naroubované dvě odrůdy, údajně Boskop - ten je úplně v pořádku, a pak nějaká no name odrůda od sousedů, ta je napadená).Jabloň se nachází v extenzivním sadu, takže zcela... celý příspěvek >
Uschli v létě slimáci?, 30.8.2015
Včera večer jsem jich zlikvidovala dvanáct na udržovaném a velmi suchém dvorečku velkém asi jako obývák. Nebyli vysušení, naopak ve výborné kondici a právě se s chutí pouštěli do množení. Takže iluze bych si nedělala... Hanča
Další prosba o určení trvalky, 11.8.2015
Rudbeckia nitida. Hanča
Neznámé letničky, 26.7.2015
Dvojka je zářivka velkokvětá (Godetia grandiflora). Hanča
Jezírko ze staré koupelnové vany, 16.7.2015
Vůbec se toho nebojte. Tenhle článek jsem našla taky, napřed jen patřil k mé oblíbené četbě, v roce 2012 jsem vanu zahrabala do celkem zastíněného koutu zahrady, položila šikmo prkno a zasadila do vody žlutý kosatec a na břeh kyprej vrbici a... celý příspěvek >
Kde najit hermanek pravy, 15.7.2015
To myslíte vážně? Hanča
Nemoc maliníku, 8.7.2015
Pokud by to bylo jen suchem, máte to dobré, to je snadno řešitelné. Taky by to ale mohlo být didymelové odumírání maliníku. Hanča
Jak stříhat ginkgo biloba?, 16.6.2015
Stando, díky za reakci. Modříny máme také, jenomže v lese, kde stříhat netřeba, takže to neumím. Zopakuji tedy otázku - dá se nějak stříhat jinan, aby zůstal malý, nebo je to utopie? Hanča
Rostliny v novém trávníku, 15.6.2015
Jsou to jednoleté plevele, důležité bude nenechat je vysemenit. Hanča
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika