Příspěvky uživatele - 157.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi zabíjí slepice?, 1.11.2016 Obsahuje fotku
Dobry den. Dnes odpoledne jsem na zahrade nasel uhynulou slepici - viz foto. Myslim si ze jestrab ale nejsem si jist. Pred par dny takto dopadla i kacenka.Jedna se o jestraba nebo o neco jineho? Dekuji za Vase reakce
Výroba domácího vína - dotaz, 8.11.2015
dal jsem dalši kvasinky bublalo to slabě asi 2 dny a zase nic vino polosladke počkam ještě tyden a pak ho začnu upijet všem děkuji
Výroba domácího vína - dotaz, 29.10.2015
demižon mam v kuchyni na vypnutem mražaku zabalenem v dece teplota mistnosti je asi 21 stupnu
Výroba domácího vína - dotaz, 25.10.2015
Dobrý den, po cca 14 dnech mi přestalo víno v demižonu bulkat. Moc Vás prosím o radu. Děkuji   PD
Chci se napást na zahradě, 21.4.2015
Já doporučuji Kanadskou borůvky, Aronii!
Dřevěná udírna s izolací, 28.6.2014
Můžu se zeptat ty uchyty na tyčky jste koupil? nebo vyráběl? Jinak moc hezká práce... Petr
Turkestánský brest, 5.6.2014
Máme plot 2 roky, koupeno u Starkla, sázeli jsme 3 do metru.Stříháme 3x ročně a udržujeme výšku 250cm.Od sousedů není vidět, máme soukromí zajištěno.Nevýhodou je opadávání listů na podzim.
Metasekvoj čínská goldrush, 14.4.2012
Díky za názor, budeme muset vybrat jiný strom. Ctěli jsme, aby z ulice a protějšího domu nebylo vidět do zahrady. Měli jsme tam zasazenou třešeň, kterou tam zasadili předchozí majitelé. Byla už ale hodně stará, tak musela dolů.Nemám moc zkušeností a... celý příspěvek >
Metasekvoj čínská goldrush, 13.4.2012
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, zdali je možno tento strom pěstovat v nadmořské výšce 220m n.m. Rovněž se chci zeptat,  jak tomuto stromu rostou kořeny. Mám v plánu strom zasadit asi 3m od domu, ale mám strach, aby kořeny stromu nepoškodily... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika