Příspěvky uživatele - 245.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše převislá, 27.7.2008
Dobrý den, mám na zahradě asi třetím rokem moruši. Je vysoká asi 130 cm, je převislá a naroubovaná na kmínku. Letos je nádherná, plná černých moruší. Jenomže větve jsou už na zemi a já nevím kdy a jak ji zastřihnout a tak hledám radu u zkušenějších... celý příspěvek >
Co je to za stromek?, 27.7.2008
Dobrý den, já si myslím, že je to kalina pražská. Tušalaj to nemůže být, má jiný tvar listů. Kalinu svrasklou i pražskou mám na zahradě a je mezi nimi trochu rozdíl. Milena
Vistárie - přemístění, přesazení, 15.6.2008
Dobrý den, vistárii jsme přesazovali na jaře před třemi roky. Náš soused ji nechtěl na svém plotu. Kvetla jen u něj, na jeho straně. Bídák. Začali jsme kopat a byla to jáma jako po granátu. Některé kořeny jsme přesekali, některé ze zoufalství... celý příspěvek >
Callistemon - štětkovec, 16.5.2008
Dobrý den, moc se mi líbilo vaše fórum o štětkovci. Už uplynul delší čas, je jaro 2008 a mě by zajímaly vaše zkušenosti s pěstováním, přezimováním, stříháním... atd. Dnes jsem si také koupila tuto rostlinu a je nádherná. Díky Milena
Acer Davidii, 7.4.2008
Pardon asi jsem vymyslela úplně nový druh. Tak tedy sangokaku. M
Acer Davidii, 7.4.2008
No barevně je tomu mému opravdu bližšší ten váš. Jenom ta kůra je jiná. Třeba mám Acer Davidii Palmatum Sando Kaku. Ha ha ha. Budu muset počkat na listy, vyfotím ho a zase budu žádat o radu. Díky všem Milena
Acer Davidii, 6.4.2008 Obsahuje fotku
Podařilo se mi získat heslo a teď se budu snažit připojit obrázky, doufám, že to vyjde. Za všechny rady díky. Milena
Acer Davidii, 6.4.2008
Děkuji za radu. Jestli bude mít i 15 m do šířky tak bude skoro jako moje zahrádka. Fotky zatím nemůžu přiložit. Stále čekám na heslo. Milena
Acer Davidii, 6.4.2008
Tak jsem Acer Davidii vyfotila. Myslím si že je to opravdu on. Teď bych potřebovala poradit jaké mu mám dát stanoviště. Hlavně jak bude vysoký a široky a jestli bude jako strom nebo keř. Na snímku je vidět, že kmínek je nízky a terminál vyříznutý. No... celý příspěvek >
Acer Davidii, 3.4.2008
Dobrý den, koupila jsem si Acer Davidii. Jenomže je celý červený, kůra, větve i pupeny. Zelený není a kůru jako hadí kůže nemá nebo jsem si nevšimla. Je to keř asi 2m vysoký. Co jsem si tedy koupila? Poradíte? Milena
kroucená vrba - větve dolů, 18.3.2008
Ano poroste. Já jsem si ji také tak namnožila. Napřed jsem ji dala do květináče s hlínou a chvilku jsem ji měla doma. Potom do skleníku a když bylo hezky tak na zahradu. Musíte ji trochu otužit. No a pak už roste jako divá, vydrží skoro všechno a vy... celý příspěvek >
japonská vrba, 7.3.2008
Dobrý den, děkuji za radu. Když mi vyroste strom 3-4 m tak by to ještě šlo. Jenom se bojím aby to nebylo potom 10-15 metrů. Jak snáší moje budoucí vrba zimu? Jsem v nadmořské výšce 550 - 600 m.n.m. Vysočina Pelhřimovsko. Díky Milena
japonská vrba, 3.3.2008
Dobrý den, zajímalo by mě, jak velký strom bude z proutků této vrby. Znám roubované od keřů po různě vysoké stromečky. Nevím jak vysoký to bude strom. Může mi někdo odpovědět? Vrbu jsem ostříhala, zdobí mi stůl a zrovna jí rostou kořínky.  Díky... celý příspěvek >
Rejsek a granule proti slimákům, 10.6.2007
Dobrý den, proti slimákům jsem s velkou radostí použila granule Ferramol. Slimák prý s radostí granule sežere a odplží se do ústraní kde zahyne. Jenomže já jsem našla mrtvého rejska a to mi vadí. Myslíte si, že to má souvislost? Rejsek sežere slimáka... celý příspěvek >
Habr obecný - řízkování, 23.5.2007
Já jsem pokročilejší začátečník. Jsme na tom asi stejně. Nacházím zde mnoho rad za které všem děkuji a na tyhle stránky chodím moc ráda. Otevřete si také živé ploty a dejte opět vyhledat habry. Další rady a další zkušenosti. Hezké zahrádkaření... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika