Příspěvky uživatele - 28.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 15.4.2015
Veecot "hnědne" každoročně. Harlayne ne. LetosTalent + Zato. Vloni Baycor. Na síru bych vůbec nespoléhal.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 28.3.2015
Já Goldrich stříknu zítra. Možná, že se už nějaký ten kvítek dnes otevřel. Veecot ještě určitě ne. A Petře, nemohl jsi udělat lépe. Stříkni ještě jednou při rozkvétání a pak při dokvétání. Letos to bude díky počaí drámo...
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015
To je pravda. Ale rozhodil bych a nemudroval. Horší to nebude.
Kumulus - padlí broskví, 28.3.2015
Kumulusu proti moniliovému bych moc nevěřil, ani proti kadeřavosti. Samotným Syllitem proti kadeřavosti ano, ale už jen jako druhý postřik po nejdůležitější mědi.
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015
A jen rozhodit NPK nebo Cererit, se nesmí???.
Jak na pěťoura?, 22.3.2015
Pendigan (=STOMP) má pěťour ve spektru účinku.
Nejlepší postřik proti kadeřavosti?, 13.3.2015
Změní se chemické složení a pH na povrchu listu.
Co Vaše réva 2015?, 13.3.2015
Dole se to bude asi lépe hojit a budou se lépe tvořit vodivé cesty. Je tam nejvyšší přísun mízy.
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 13.3.2015
No, začnu v létě celým zeleným révím...
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 13.3.2015
25 pásů. Stálo to asi 250,- Kč + poštovné.
Co Vaše réva 2015?, 13.3.2015
Zkracuje se na dvě dobře viditelná očka. Jde o to, aby kmen nebyl nastavován, a tím se nekomplikoval proud mízy.
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 13.3.2015
Vloni jsem starý záhon zlikvidoval a nový založil asi o 10 m dále. Koupil jsem novou sadbu, a tu jsem máčel v Sanmite. Napadlo mně zkusit T. pyri. Vloni jsem ho plošně vysadil na ovoce. Tak případné ostříhané výhony budu dávat k jahodám.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 19.2.2015
Asi to bude jen technologií - menší částice, lepší pokryvnost atd. Tím se dá i méně mědi na jednotku plochy (v ekologické produkci je to vyžadováno).
Přesazení pokojových květin, 19.2.2015
Substrát pro výsev má málo živin. Asi bych to přesadil.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 19.2.2015
Já také v HK ještě pár dnů počkám. Zítra okouknu cestou do práce lísky. Ale je lepší stříkat o pár dnů dříve, než propást ten správný termín.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika