Příspěvky uživatele - 51.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Já bych nechal pěstování pravokořenných stromů, pro lidi které to baví a mají možnosti se tomu věnovat. Je až neskutečné jaké bláboly a nesmysly tady někteří rádoby odborníci píšou - je mi jasné že rozumí pěstování komerčních odrůd a jsou nadšeni... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 8.4.2015
Dnes jsem tam nakupoval, sice jsem dvakrát projel okolo - nemají žádný viditelný poutač(což jako obchodník považuji za hrubou chybu) a zahradnictví vypadá jako ve výstavbě, navíc je z prudkého kopce, ale sortiment a jejich zásoby mě svojí... celý příspěvek >
Stará čačanská lepotica, 5.4.2015
Mám podobnou, ale odešly mi již 3 větve tak že dává jen 30 litrů nedostupné slivovice. škoda že nejde technicky přestěhovat
Jaké odrůdy ostružiníku a maliníku?, 5.4.2015
Pěstuji x let jeden druh drobnějších dvakrát plodících malin a nespecifikovaný ostružiník který se snaží zmutovat desítky drobných odnoží, pravidelně je stříhám a hnojím ale úroda nestačí a místa je dost. letos jsem se rozhodl nakoupit nové... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.3.2015
Zdravím, moje skoré meruňkky (450 m/m) mají zatím jen napučené květy, ale minulý týden jsem jel z Lýsé nad Labem na Boleslav a tam cestou několik meruněk již kvetlo a viděl jsem tam i rozkvetlý mirobalán...
Nadia hybrid, 19.3.2015
Milane, dnes jsem jel služebně do Prahy, cestou jsem jel přes Čáslav, tak jsem se byl podívat u Starkla na jednu japonskou švetku co mají v nabídce :Sangue di Drago, tu tam ale neměli, jen jsem našel červenou"sloupovou" mirabelku RUBY za 690... celý příspěvek >
Slivoň Valentynka, 14.3.2015
Koupil jsem si Valentýnku spíše ze zvědavosti, protože nejsou žádné informace, stromek má kůru podobnou japonské slivoně - údajně je z volného opylení podobného druhu - uvidím co se z toho vyklube. Rovněž jsem koupil červenolisté myrobalány... celý příspěvek >
Superior, 21.2.2015 Obsahuje fotku
Dle překladu :Superior Plum Švestka strom pro severní zahrady. Tento robustní strom produkuje bohaté úrody ohnivě červené ovoce se sladkou, šťavnatou, žlutou dužinou. Dezertní švestky, jako jsou tyto, jsou ideální pro stravování čerstvé off stromu.... celý příspěvek >
Superior, 19.2.2015
Je to jedna z odrůd kterou chci vyzkoušet, mám jeden stromek ze Strážnice a rouby už čekají nachystané na příhodnou dobu. Pěstuje se úspěšne v zemích od Dánska přes Litvu až po Ural a v severních státech USA v 5 a 4 oblasti(zrovna dnes píšou... celý příspěvek >
Keřová višeň, 18.2.2015
Zdravím, pokud si projdete veškeré informace na internetu a zahraniční fóra, tak to vypadá hodně nadejně i s pěstováním v našich i chladnějších podmínkách, leč na vyhodnocení bude potřaba hodně let, naštěstí je i v našich podmínkách dost... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 14.2.2015
Děkuji moc za názor, vše zvážím dle odrůd. Vašek.
Jiná podnož než myrobalán, 14.2.2015
Taky jsem zakládal slívový sad a řešil jsem problém podnoží, nejdřív jsem používal švestkové odkopky, které jsem buď přímo sadil v áleji u cesty nebo některé rouboval, pak mi začaly 20 let staré čačanské odnožovat a tak jsem během tří let postupně... celý příspěvek >
Sangue di drago, 12.2.2015
Plum dračí krev dle překladu Zrání 25.července.  Strom tří let, váza cm. 22, H.cm. 150/170. Popis Čínsko-japonské odrůdy. Tree silný návyk kulovité rozšířila, průměrná produkce. Self-nekompatibilní. Opylovači:. Morettini 355 a Drop... celý příspěvek >
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
Děda měl vystřižený článek z novin o úspěších soudruhů v SSSR, mám ho stále založený v zahrádkářské knížce : Víte že váš názor na pěstování na podnoži myrobalámu jasně vyvrátili v 50 - 70 létech soudruzi v sovětském svazu. Dělali na tom přes 20... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 21.1.2015
Díky za příspěvek, mapa na Googlu již neodpovídá reálnému stavu, doslova zůstávájí keře šípku, a planých trnek které stejně ze severní strany na okraji nechám jako potřebný větrolam,(a nenechavcům jako zástěnu, polní komunikace je ze severní strany a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika