Příspěvky uživatele - 158.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 23.6.2015
Ok, další várka jahod je už lepší. Ještě mi někdo poradte, jahodníků Evie 2 mám pár, chtěl bych je rozmnožit. Zatím nevyhodily ani jeden šlahoun. Mám počítat, že v srpnu něco vyleze, či lze to nějak podpořit?
Homeopatikem na slimaky, 18.6.2015
Našel jsem, že účinou složkou jsou pečený šnečí ulity. No nevím, když rozkrojím slimáka napůl, další přijede si na něm pochutnat.
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 16.6.2015
Pořídil jsem také Evie 2, první jahody chutnaly skoro jak rychlené jahody z hypermarketu. Teď už to je lepší, je hlavně nutné je nechat pořádně uzrát, čím déle tím lépe. Na klasické jahody typu Senga Sengana, to samosebou nemá. Není nějaká... celý příspěvek >
Jedovatá jahoda? (jahodník), 11.6.2015
Zdravím, jsou všechny jahodníky jedlé? V stinném rohu zahrady rostly nějaké jahodníky, vypadaly jako zahradní, ale nekvetly. Přesadil jsem pár šlahounů na záhon, na jaře kvetly jako o život, bílé květy.  Nyní tam jsou malé jahody, tak 0,5... celý příspěvek >
Pár otázek k výsadbě révy, 29.5.2015
Zdravím, réva má už tak 15 cm, nechal jsem jenom 1 hlavní letorost a jeden malý záložní. Není ale mi jasné, jak je to s vylamovaním fazochů. Zatím mezi listy a kmínkem jsou jenom "pupeny", mám je také odškubnout? Nebo počkat, když z nich něco... celý příspěvek >
Pár otázek k výsadbě révy, 29.4.2015
Děkuji za odpovědi, počkám tedy až to lehce povyroste, pak dle vašeho popisu ponechám 2 nejvhodnější letorosty, jeden časem zaštípnu. Uvidím, kolik to vyroste, bude to součást zvýšené terasy, hlava by měla být v úrovni 1,5-2m nad... celý příspěvek >
Pár otázek k výsadbě révy, 28.4.2015
Zdravím, mám také dotaz. Zasadil jsem roubovanou sazenici, tak 10 cm nad zemí, začíná rašit.  Potřebuji, aby to letos vyrostlo co nejvýše, nejlépe kolem 2m. Na sazenici raší asi 5-7 pupenů, které mám ponechat a jak dlouho? Všechny jsou z... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2015
Praha, na meruňce, v posledních dnech rozkvetla též tak 2%-3% květů. Soused má meruňku rozkvetlou již z 90%. Vypadalo to, že rozkvete komplet již tento týden, zima to pozastavila, ne ale úplně, každý den přibývají sem tam další... celý příspěvek >
Artyčok - zasadit v srpnu?, 29.7.2014
Zdravím, je možné artyčok zasadit v srpnu, aby se vytvořil kořenový základ a příští rok by byla již úroda? Dále, co doporučujete, zasadit na zahradě a doufat, že přežije zimu, nebo je možné zasadit trvale do většího truhlíku (např.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika