Příspěvky uživatele - 19.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 17.10.2018
Jsou docela dobre, korenite, ale to louskani je fakt o nervy. V Americe, odkud pochazi, je spousta odrudovych, ktere prej jdou mnohem lip, ale nemam zkusenost. U nas na jih od Brna jsou jich urcite tisice, lesaci je tam vysadili za komunistu pro... celý příspěvek >
Pink Lady, 3.10.2018
Letos je vsechno uspisene, tak jsem taky rad, ze mam superpozdni jablka jako Pink Lady, nebo Goldrush. U tech vim, ze je v klidu muzu nechat do listopadu. Pink Lady je letos mensi, ale bedynka bude.
Smitten, 6.9.2018
To ano, jak v tom je Royal Gala a Braeburn, tak to musi byt ze Zelandu a Australani zase vsechno kruzi s Cripps Pink, nebo Red. Tu Falstaff hrusku znam, vzhledove uzasna hruska a podle rodicu bude urcite i chutna, vyslechtena snad v Italii.... celý příspěvek >
Smitten, 6.9.2018 Obsahuje fotku
Nove jablko puvodem z Noveho Zelandu, krizenec Falstaff X Fiesta a Braeburn X Royal Gala. Na mem triletem stromku jsem se konecne dockal prvni ochutnavky asi 15 jablek. Duzina tuzsi, jablko krupave, sladke s trochou kyselinek, ten Braeburn v tom jde... celý příspěvek >
Broskvoň Earlycrest, 9.6.2015
Ja pockam az jake budou ohlasy. Navic na netu o ni ani nic neni. Nasel jsem jen Early Maycrest, tak mozna jde o tu samou. Je pravda, ze jednu velmi skorou a pozdni shanim (O' Henry je zhavy kandidat na pozdni). Znamy ze Spanelska nabizi na... celý příspěvek >
Lapins (P-Colt, Prunus avium), 9.6.2015 Obsahuje fotku
Dekuju za odpoved. Mate pravdu, zadna Italie to tu neni a jsou i docela male. Par jsem jich utrhl na ukazku a uvidim, jak dopadne zbytek.
Lapins (P-Colt, Prunus avium), 9.6.2015
Mam Lapins na coltu tretim rokem a poprve budu letos ochutnavat. Dneska me prekvapilo, ze se do ni uz pustili spacci. Plody se cervenaji, ale do syte cervene maji jeste daleko a momentalne vypada spis jako Rainier. Teoreticky by mohla dozravat za... celý příspěvek >
Nemoc třešně Regina, 8.6.2015
Moje Lapins trpi skvrnitosti kazdy rok. Nastesti se zacne projevovat vzdycky az v zari, kdy uz je davno po urode, takze se postrikum zatim vyhybam. Akorat vzdycky posbiram a vyhodim vsechny napadene listy. Je to ale marny boj, protoze v okoli ma... celý příspěvek >
Broskvoň O´Henry, 1.6.2015
Zaigerovky jsou v Evrope az na vyjimky jen komercne treba v Italii a Spanelsku, co jsem se dival. Jsem na O' Henry teda vazne zvedavy. Verim, ze v nejteplejsich lokalitach CR dozrat muze, ale v Pardubicich asi vazne ne. Tady mas srovnani... celý příspěvek >
Broskvoň O´Henry, 1.6.2015
Vypada to na dobrou broskvon, asi na podzim koupil. Snad se tu do te doby objevi jeste par poznatku :) Jo a jeste par zachytnych bodu pro tabulku z PA (mozna zname, ale kdyby nahodou): Perrine yellow transparent = prusvitne letni... celý příspěvek >
Broskvoň O´Henry, 1.6.2015
O O' Henry pisou na Dave Wilson nursery (nejvetsi ovocna skolka v USA): Popularni zlutomasa odruda s odlucitelnou peckou, vyyborna volba pro domaci pestitele. Velka, pevna, celocervena slupka, vytecna chut. Ve Stredni Kalifornii se zacina sklizet... celý příspěvek >
Zkušenosti s odrůdami Grace Star, Sweet Early?, 21.5.2015
Uvazoval jsem o ranne tresni Sweet Early, ale z nekolika zdroju na internetu jsem se dozvedel, ze ma problemy s plodnosti. Ted me od ni jeste odrazoval znamy, ktery ma stejnou zkusenost. Mela by brzo dozravat, muzete se nekdo podelit o zkusenosti?... celý příspěvek >
Skore marhule, 20.5.2015
Ty co jsem kupoval u mistniho zelinare byly taky dobre. Dneska jsem mel nejake z Kauflandu a to byl teda hnus (i kdyz byly vetsi a "oranzovejsi")
Skore marhule, 19.5.2015
Milane dneska jsem zrovna kupoval detem merunky ze Spanelska v mistnim krame, 110Kc/kg myslim
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Mne lozi taky nejvic na tresen. Vidim to tak, ze mravenci stromum nijak neskodi a lozi tam kvuli msicim. Msic se zbavim Mospilanem a tech par mravencu, co zustane nicemu nevadi. Mozna poradi lip mistni odbornici.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika