Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 3.10.2014
Ony Hondy jsou výborné, jen každý do nich leje to nejlevnější a přesně vyrobený karbec to moc nechce papat. Mimochodem ta Turbo 48S je skvělá, měl jsem jí půjčenou před 3 roky, kdy přišla do prodeje ve verzi s velkými koly. Na větší zahradu ideální... celý příspěvek >
Vari global řinčí při rozjezdu, 29.9.2014
Nejedná se o pozici 28? Bohužel, i u takto dobrého výrobku se může stát závada, naštěstí oprava není tak náročná...
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.9.2014
Pořídil jsem stroj Stiga 48 sq a jak vidím, jedná se krom lepšího motoru a jiného madla o výrobek na totžném šasi jako má mountfield 4820 pd bw. Osobně bych se sekačkám od Mountfieldu z produkce ggp nebál, šasi mají kvalitně udělané a problémy s nimi... celý příspěvek >
Traktor XX 220 HDE/TX122, 15.9.2014
Převodovka je hydro Tuff Torq K46...
Náhradné diely, 29.8.2014
Na slovači zajišťuje díly firma Záhradná technika Šupa.
Zahradní rider Stiga nebo Castle Garden, 18.8.2014
No, oba výrobky se tvoří v jedné fabrice... a vypadají parametrově parádně. Ta 1066 má dokonce i boční výhoz, takže to bezproblémově vezme i větší trávu.
Güde Vintec High Wheeler 510 BS 675, 14.8.2014
Rozluštění hádanky je jednoduché - sekačky Dolmar PM 4601, Hecht 548 a uvedený Gude se vyrábějí v jedné fabrice...
Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu, 31.7.2014
Tak to ani omylem... MTD nemá kvalitní traktory. Všude kde můžou šetří. Na rozdíl od toho GGP ač tento traktor dělá v číně, kvalitou je úplně někde jinde. Je to prakticky to samé co xc140, jen chybí koš, naproti tomu to má motor s vložkou.
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 30.7.2014
Mám dlouhodobě vyzkoušené V-Power i Vervu ve spojení s motory Honda a pokud se motor používá přesně podle návodu k obsluze, nehrozí problém. Klidně nechávám Vervu v křoviňáku i měsíc a stroj funguje, sekačka funguje taktéž i po předání nové majitelce... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor?, 22.7.2014
U starjetu to je tak, že rám si kompletně celý včetně přední nápravy a sečení včetně odlévaných dílů vyrábějí sami. Osobně jsem seco v jičíně navštívil a viděl jsem výrobu, takže nepochybuju, že by nějak pokulhávali v kvalitě, ba naopak. I prodejní... celý příspěvek >
Výměna osy u sekačky Mountfield MTF 4820 PD, 22.7.2014
Podívejte se k některému z prodejců stigy, tento model je koncepčně tototný s modelem combi 48 sq, třeba vám to tam opraví mnohem rychleji a za menší peníze.
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 19.7.2014
Tento typ má pouze tlakovou filtraci. Je to často využívaná informace k propagaci strjů, který mají tento motor s olejovým filtrem. Když se podíváte do rozpadu dílů tohoto motoru, nikde nejsou mazací kanálky. Čerpadlo žene pouze olej do filtru,... celý příspěvek >
Zkušenosti se Stiga traktory, 17.7.2014
Já osobně se toho nebojím. Stiga je po všech stránkách vynikající značka, uvedený traktor je v rámci konkurenceschopnosti velmi dobrým výrobkem. Castelgarden XT 140 HD je totožný, jen jinak oplastovaný, ale podstatně dražší. Zkoušel jsem obě verze,... celý příspěvek >
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 16.7.2014
No, pro dvoutakt by se to snad poznalo... příruba má kolíčky pro upnutí, pro příruby s packama, co dává Motor Jikov na Hondy je příruba bez kolíčků a Šupa motory maj potom nýtky jako Vari
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 16.7.2014
No mimochodem moc dobře vím i to, že jste dával příspěvek do diskuze na foru VARI - příspěvky se totiž shodují s těmi tady na fóru. Jsem docela velkým fandou do zahradní techniky a fóra si často pročítám. Žádný zaměstnanec. To, že Vám Lucka... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika