Příspěvky uživatele - 233.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 22.3.2015
Moc moc děkuji za reakci, byla jsem z toho na mrtvici jelikož jsem koupila Velkopavlovickou pro jeji víbornou chut a nevěděla jsem kam ji dát nebo jaké ji najít místečko. Dvur mám taky do U a celí den tam jde skuníčko, tak ji dám do dvora a až bude... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 21.3.2015
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit merunku co nejvíce odolnou mrazu? Dají se merunky pěstovat ve skleníku nebo foliovníku? a co přikrytí netkanou textilií při předpokládaném příchodu nočních mrazíků? před květem v květu a po odkvětu? Pomůže... celý příspěvek >
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 5.5.2011
Dobrý den, s paní Pavlákovou mám dobrou zkušenost, od paní Drahošové jsem myslím ještě nenakupovala, ale obecně lze říct, že většinou se tato zahradnictví chovají seriózně. Nakupuji tak běžně. Zatím nejlepší zahradnictví, se kterým mám zkušenost a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika