Příspěvky uživatele - 37.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sprašnost meruněk..., 8.4.2007
meruňky jsou samosprašné bez ohledu na odrůdy Uvedená odrůda Veecot byla vyšlechtěna speciálně pro zavařování. Ma skutečně tužší slupku, měl jsem ji také, ač bylo v dokumentaci psáno jako středně velké plody, vypěstoval jsem plody i veliké ( až 120... celý příspěvek >
folie na hlinu, aby nerostl plevel, 27.3.2007
Dovolím si připojit své názory a zkušenosti a. folie černá od bíle má jeden zásadní rozdíl- rychleji se zahřívá ( pohlcuje, nikoliv odráží světlo). Proto doporučuji černou folii( zem se více prohřeje). b. PVC nedoporučuji pro jeho vzdušnou... celý příspěvek >
Rekordní uroda melounu v Praze, 17.3.2007
Dle mého názoru doporučuji spíše kompost nebo uleželý hnuj. Na  zemině, jen, je-li vynikající, humozní (černozem). Rašelinu nedoporučuji (z duvodu PH, malo přístuných živin i dodatečného teploty půdy na rozdíl od hnoje, kompostu). S pozdravem... celý příspěvek >
Rekordní uroda melounu v Praze, 17.3.2007
Kromě celodenního slunce doporucuji také koňský hnuj, ale ne čerstvý, ale minimálně 2-3 měsíce již uleželý a částečně rozložený. čerstvý potřebuje k rozkladu moc vody, která by rostlině chyběla. Doporučuji černou netkanou textilii, ja ji ale osobně... celý příspěvek >
zmrznou letos květy?, 11.3.2007
Broskve jsou v květu výrazně odolnější, kvetou i opar dní později. jarní mrazíky u broskvoní jsou výrazně menším problémem než u meruněk S pozdravem Novotný Josef, Praha
zmrznou letos květy?, 11.3.2007
Pěstuji meruňky již mnoho let a vím, že z 10-ti let cca 3 roky díky mrazům je plodu velmi málo. Ale není to úplně beznadějné. Pokud se provedou následující  práce, může se tomu TROCHU pomoct : 1. bohaté zalévaní 2. kvalitní hnojení, aby byl... celý příspěvek >
Pestovanie melónu na konštrukcii, 11.3.2007
Pěstuji melouny již delší dobu, jednou se mi stalo, že malý plod se dostal na podezdívku plotu ( cca 40 cm vysoko). Plod byl oproti ostatním srovnatelný, spíš menší (cca 9 kg), ale výhody jsem neviděl žádné. Zato jsem meloun uzavřel do hranolu... celý příspěvek >
Rekordní uroda melounu v Praze, 11.3.2007
Dovolím si odpovědět na některé otázky : 1. pěstuji téměř výhradně odrůdu Crimson sweet  Ostatní odrůdy mi rostly úspěšně také, ale mramorové zobrazení a velikost byla nejlepší, chuť srovnatelná s ostatními. Náročností jsou možná o něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika