Příspěvky uživatele - 48.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 19.6.2016
Aha. Tak já slepicím šrot nenamáčím, pokud ho tedy nepřidávám navíc k míchanici. Dostávají ho jako základ samotný a všechny ho vždycky baštili a baští velmi dobře. I když o jeden opravdu slepice nestály. Tehdy jsem ho koupila nouzově od jiného... celý příspěvek >
Slepice nežerou krmnou směs a nesnáší, 18.6.2016
Ty kuřice jsou jak staré? Mají už vůbec nést? Pokud jsou ještě před řádnou snáškou, mladé, tak mají dostávat směs pro kuřice poslední fázi, obvykle označenou jako MIDI. Přidávat šrot - směs pro kuřice nebo pro nosnice do míchanice je ok, ale proč... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 15.3.2015
S výsevy čekám až nebudou hrozit noční mrazy, dnes i včera ráno zbytky sněhu a na zahradě trochu bahínko, 430m.n.m., Vysočina, příští víkend stejná situace, ale může dokonce více zamrznout, kdepak, nenechat se zlákat sluncem v týdnu a 13st. a za mě... celý příspěvek >
Jahody, 2.4.2012
Jaké máte zkušenosti s podestýlkou jahod? Chtěla bych použít seno, ale nemůžu nikde sehnat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika