Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaujimave tvary stromkov, 21.2.2015
Zdravim Mičurina II take nadherne fotky nie su ani na zahraničnych strankach určite ste potešil mnohych zahradkarov ste ozaj macher.
Superior, 21.2.2015
Nadhera nemam slov.
Zaujimave tvary stromkov, 21.2.2015 Obsahuje fotku
Mam rad šikovnych zahradkarov ktory sa neboja experimentovat v tvarovani ovocnych stromov, prikladam foto kto ma podobne pekne foto mohol dat foto na stranku nech poteši zahradkarov.
Přesazování větších stromů, 20.2.2015
Nazdar Milan, tu čerešnu mali nechat na korbe toho auta dozriet, lachšie by sa oberali čerešne.
Přesazování větších stromů, 20.2.2015
To nema chybu pan Radim ste šikulka, dufam že sa ten strom ujal.
Braeburn, 19.2.2015 Obsahuje fotku
Našiel som na stranke jednu staršiu odrodu jablone z Noveho Zelandu Braeburn, pišu je krehke aromaticke je sladke štavnate na petovanie nenaročne dava velke urody, kto ma skusenosti s touto odrodou može dat prispevok.
Jabloň Goldrush, 19.2.2015
Zatial nie Peter došlo mi strašne vela vrublov rozneho druhu ovocia neviem či sa mi to vobec podari všetko zaštepit konečne mam aj vruble marhulky Pentagona.
Superior, 17.2.2015 Obsahuje fotku
Superior je Japonsko-Americky hybrid slivky plody su velke velmi štavnate super sladke, dozrieva 15.8 vydrži mrazi do -30C.
Jabloň Goldrush, 17.2.2015 Obsahuje fotku
Goldrush foto.
Vistarich, 15.2.2015 Obsahuje fotku
Ono by bolo dobre otestovat obydve odrody, ale miesta je malo v zahrade.
Krupobitie, 10.2.2015
Ivan dobre že si sem dal tie fotky aspon si pripomenieme tu horšiu čast leta, toto by som nechcel zažit, mrazivi pohlad.
Krupobitie, 10.2.2015
Nazdar Ivan dalo by sa to pomenovat, biblicky sodoma a gomora určite si musel mat nervy na dranc, taka škoda.
Krupobitie, 10.2.2015 Obsahuje fotku
Nielen nam počasie zneprijemnuje život ale čo v takej Argentine.Krupobitie postihlo oblast o rozlohe 8200ha zničenych 270 milionov ovocia najviac jadroveho.
Dulce Vida, 10.2.2015 Obsahuje fotku
Taliansky a Francuzky šlachtitelia predstavili po viac ako 10 rokoch testovania v Europe, Usa,Čile novinku križenca marhule a nektarinky Dulce Vida vravia mu sladky život.Je to exkluzivna odroda vonava, štavnata velmi sladka proste vinikajuca... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 9.2.2015
Pan Pospišil ukaškovo vysadeny vinohrad nadhera, ake mate odrody.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika