Příspěvky uživatele - 72.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hyacint - suché špičky listů, 7.4.2012
děkuji za radu, jak se příští rok tomuto jevu vyhnout? něčím přikrýt, více přihrnout? 
Jahody do truhlíku a květináče, 6.4.2012
děkuji za rady, vyzkouším.
Hyacint - suché špičky listů, 6.4.2012
zdravím, koupil jsem loni spoustů hyacintů, zasadil tak,  jak je psáno a polovina jich nevyrostla a druhá půlka co vyrostla max.5 cm nad zem, tak má špičky listů jakoby uschlých a vůbec se jim nechce růst. Některé špičky jsou i takové jakoby... celý příspěvek >
Živý plot do sucha a do stínu, 6.4.2012
Dobrý dem,  znovu se obracím s prosbou.Rád bych kolem našeho domu vysázel menší (málo vzrůstný) živý plot.  Bohužel poloha kam bych ho chtěl vysázet se nachází přímo pod převisem střechy, tudíž tam jen vyjímečně naprší a sice je toto místo... celý příspěvek >
Pliesen travniku, 16.3.2012
... přesně tak, mě se objevila loni, stačilo to posekat. 
Které rostliny mají rády jílovitou půdu?, 16.3.2012
zdravím, máme také jílovitou půdu a pěstuji v ní všechny květiny. Ale nejdříve když vykopu jamku, tak tu vykopanou jílovitou půdu smíchám se zahradním substrátem a do toho květinku usadím. Výborné je to že jílovitá půda dost dlouho drží vodu, takže... celý příspěvek >
Co je to za rostliny?, 11.3.2012
Děkuji velice všem za pomoc.  Jarek 
Květináče, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám poměrně dost plastových květináčů (viz obrázek), které mi je líto vyhodit a prosím o radu, jak je designově oživit? Napadlo mě je natřít nějakým lepidlem a obalit v mramorové drti, ale zase netuším jaké lepidlo, aby mi to nerozežralo... celý příspěvek >
Co je to za rostliny?, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím i já o radu co je to za roslinky v truhlíku. Dle mého odhadu tam vidím malou kapradinku, nějaké okrasné hluchavky (?) a dál nevím. Velmi se mi líbí ta převislá světle zelená rostlinka, kterou vídám v truhlíkách dost často, ale... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.3.2012
..tak to je naprosto fantastické. 
Dělali jste si projekt sami?, 6.3.2012
zdravím, já jsem si dělal projekt sám. zakoupil jsem si obyčejný program na návrh zahrady asi za 400 kč a udělal jsem si návh. Vše vypadalo hezky, ale ve finále stejně vše nevyšlo dle návrhu. Je tu spousta věcí, které se vám v návrhu nezobrazí, jako... celý příspěvek >
Ptačí zob - choroba nebo škůdce, 29.1.2012
zdravím, tento problém jsem měl taky a můj zahradník od kterého jsem ptačí zob kupoval mi řekl že je to plíseň.Stačí zakoupit postřik proti plísni a živý plot tím pořádně prostříkat. Postřik pak opakovat cca po 10 dnech a pak nadále dle potřeby.... celý příspěvek >
Pepino jak pěstovat?, 11.6.2011
Dobrý den, v jednom zahradnictví jsem si zakoupil sazeničku Pepinaa vůbec tedka netuším jak dál. Rostlinka je hezká, již přesazená, sytě zelená, krásně roste a skoro měsíc už jí mám doma. Ale netuším, jak dál pokračovat. Na internetu přímo na stránce... celý příspěvek >
Čechrava, 11.5.2011
Děkuji mnohokráte za rady. Spadl mi velký kámen ze srdce. Bál jsem se že už o ni přijdu.
Čechrava, 11.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Takto se mi začala kroutit a sesychat čechrava. Je možné, že namrzla nebo je to nějaká choroba? Děkuji za pomoc
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika