Příspěvky uživatele - 111.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 7.2.2015
Dobrý den, dvojitý plášt' je dobrá volba.Mezi prvním a druhým pláštěm mám tepelnou izolaci.Udírna se dříve vyhřeje, lépe drží teplo a neochlazuje se.At' se daří, uzení zdar rpstylle@seznam.cz
Nakládání masa - problém, 31.1.2015
Pokud je to jen bůček tak by naložení mělo stačit.Zkuste rozkrojit největší kus.Pokud bude barva po celém řezu stejná tak maso rozvlažit a šoupnout do dobře vysušené a vyhřáté udírny.Uzení zdar, rpstylle@seznam.cz
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 24.1.2015
Také udím na buku.Jsem s ním nejvíce spokojen.Ke konci uzení přidávám 1-2 polínka třešně nebo pár větviček jalovce na vůni.rpstylle@seznam.cz
Tmavý střed u uzeného masa, 16.1.2015
Na nástřik, kilo masa 1dcl 20-22% solný roztok.Na nálev, litr vody 50-60g soli.rpstylle@seznam.cz
Jak naložit maso na uzení, 5.1.2015
Podle mého názoru se s tím nic moc dělat nedá.Jak píše pan Vysloužil dát do neosolené vody, přidat syrové brambory(berou na sebe sůl) a nechat převařit. Bude vývar na polévku a maso by nemělo být tolik slané.Někdo ponoří na noc maso do mléka, ale to... celý příspěvek >
Jak zabít rychle a účinně králíka, 4.1.2015
Pistoli mám 3 roky a ještě se mně nestalo že by králík obživl.Pokud je králík sám v kotci tak střílím v kotci, jestli je jich v kotci víc tak ho vezmu do náručí a přenesu na stůl.Chytím za uši, přitisknu hlavu o desku stolu a střelím cca 1-1,5 cm od... celý příspěvek >
Jak zabít rychle a účinně králíka, 17.12.2014
Mám tuhle jateční pistoli. rpstylle@seznam.cz
Jak zabít rychle a účinně králíka, 17.12.2014
Pistole králíka neomráčí, ale usmrtí.rpstylle@seznam.cz
Jak zabít rychle a účinně králíka, 16.12.2014
Králíky které porážím na sebe nevidí.Nevím kde jste to vyčet!!!Porážený králík je vždy sám v kotci.Ostatní na něj nevidí.Mějte se, rpstylle@seznam.cz
Jak zabít rychle a účinně králíka, 16.12.2014
Zdravím, králík se nedrží za nohy hlavou dolů.Králíka v klidu chytíte za uši, přitisknete hlavu o podlahu králíkárny, přiložíte pistoli a zmáčknete.Jednou rukou chytím králíka a druhou střílím.Pro králíka je to opravdu bezbolestné a bez jakýchkoliv... celý příspěvek >
Jak zabít rychle a účinně králíka, 15.12.2014
Dobrý den, mám jateční pružinovou pistoli.Je to vynikající věc.Natáhnete, přiložíte cca 1-1.5cm od uší králíka k očím na lebeční plošku, přimáčknete a zmáčknete.Vystřelí hrot, prorazí lebku a králíka zbaví všech životních funkcí.Králík se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika