Příspěvky uživatele - 4.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 14.8.2008
Dobrý den, kolik kg na nich unesete?šli by s nimi přenášet třeba balíky slámy?na co jste je používal?J.J.
Výběr křovinořezu, 11.7.2008
Dobrý den, obracím se na Vás o radu.Koupil jsem velice zanedbanou zahradu okolo 1ha.Vysoká tráva několik let nesečená, mnoho křovin, náletů a tak podobně.Nevím který křovinořez si mám vybrat.Zřejmě budu muset hodně používat i pilový kotouč.Děkuji za... celý příspěvek >
DDT není jen zlo, 4.4.2008
Vážený anonyme, jedna ze základních pouček PRO použití pesticidů praví, že jejich nasazení umožnilo v celosvětovém měřítku zvýšit produkci o 30-40%, což je kvantifikace ztrát způsobených škůdci BEZ použití pesticidů. Toto pravidlo platí zcela obecně.... celý příspěvek >
udírna, 11.3.2008
Důležité je, aby přívodní tunel od topeniště k udírně měl alespoň 2m, vyvarujte se prosím udíren kde je topeniště přímo pod udírnou, to potom neudíte ale pečete nad ohněm. jinak doporučuji zděnou udírnu, lépe se v ní udržuje teplota, je ovšem nutné... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder sazeč brambor, 3.2.2008
Sazeč je opravdu povedený a velmi pěkně zpracovaný. Stíháte brambory dávat do trubky? Nestává se vám že se shrnou brambory k jedné straně brázdy? Proč zakládáte nové téma klidně a byl bych rád jste toto mohl napsat do téma TK, TZ, MT, HOLDR. Tak... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder vypínání předního diferenciálu, 3.2.2008
Ptal jsem se i na fóru T4K14 vs TZ4K14 jak složité je toto vypínání dodělat u TZ4K14 u kterého není. Na kolik potom tato úprava přijde? Můžete napsat své zkušenosti s touto úpravou? Bude pak možné měnit směr otáčení vývodového hřídele? Potřeboval... celý příspěvek >
TZ-4K-14 vypínání předního diferencilu, 3.2.2008
Chtel bych se zeptat jak složité je toto vypínání předního diferenciálu u TZ4K14 dodělat. Jaký díl je popřípadě nutno dokoupit a na kolik tato úprava vyjde? Jestli mohu poprosit o vaše zkušenosti s úpravou. Je pak možné měnit směr otáčení vývodového... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 17.1.2008
Dobry den, mate nekdo zkusenost se zacim strojem zt152 a pripojovanim za tkcko? Ja vymyslel vozik se ctyrmi hevery skoda a vyndavaci napravou a je to bezva. Zajmaji me i vase napady pro mozne zlepseni. Dale me zajma co mam vlastne za malotraktor mam... celý příspěvek >
pepíno, 28.9.2007
Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu s pěstováním pepina. Pepino má všechny podmínky pro pěstování a kvalitní růst, které jsou doporučovány, ale bohužel pouze vykvete a dále již ve vývinu plodů nepokračuje, jen si celé léto vesele kvete:-).... celý příspěvek >
Spála jabloňovitých, 24.6.2007
Zaráží mně, že informací o této chorobě je poskrovnu - ve Dvořákově monografii ani ťuk a na Netu jsem našel dva relevantní dokumenty. Jak jsem pochopil, choroba se projeví zejména na květech, plodech, ev. letorostech. Jak by se ale projevila na... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 16.5.2007
Potrebuju dat do poradku a nasledne udrzovat zanedbane meze a dosud ladem lezici cast louky s ostruzinim a naletovymi drevinami. Zatim se klonim spise k TH43DX.
Krovinorez Stiga SB 436, 9.5.2007
Uvazuji o koupi krovinorezu Stiga SB 436. Mate nekdo s uvedenym typem zkusenosti, pripadne jaky jiny byste mi v podobne kategorii doporucilu a proc. Dekuji OW
Oleandr - choroba, 10.3.2007
Sviluška.  Jsou to takové mrňavé potvory, skoro nejsou vidět a dokážou zničit v poměrně krátké době celou rostlinu. Když se podíváte nejlépe lupou uvidéte takové malinkaté pohybující se tečky a když rostliu porosíte tak uvidíte jemnou pavučinu.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika