Příspěvky uživatele - 171.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu?, 7.1.2015
Mno a nakoniec s 362 ste spokojný asi takto: host - xxx.xxx.140.103 (?) 19.11.2013 2:06 Jak píšu dva roky mám 560 a 362 jsem měl na týden půjčenou od kolegy a nechtěl bych Stihl ani za nic.    Pane  - klamete,... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 6.1.2015
Na konto 661 ste vyhlásil: Solo 681 je 81ccm pila 4,7KW, Stihl 661 je 91ccm pila 5,4KW samozřejmě, že je Stihl výše, ale obyčejným pohledem na cenu 11,8k vs. 32k, porovnání spotřeby, vibrací a váhy a zjistěním, že i 80ccm pila zvládne naprosto... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 6.1.2015
Takže o MSA 160 ste sa vyjadroval asi takto: MSA 160 díky pomalejšímu řetězu vydrží déle baterka i tak se ale na hodinu řezání nedostanete ani zdaleka, leda bych si koupil vícero akumulátorů. AKU pilky jsou vhodné pro zahrádkáře na prořez sromků,... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 6.1.2015
Len tak od pása - pokiaľ sa pozriete na obrázok z čínskej fabriky - ke tam stroj kde na výfuku má napísané KAT.  Pokiaľ by ste trochu ovládal techniku týchto strojov prišli by ste na to že - - tento stroj má katalyzátor - 2mix stroje... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 6.1.2015
Takže nikde nepíšete*- Stará řada MS 180,210, 230, 251 je zmíněna záměrně, protože to byl Stihl ještě Stihl a ne ošizená čína s nápisem Stihl. Jelikož už se neprodávají, proto ani jedna z nich nebyla vybrána a doporučena ke koupi. ako mám... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 5.1.2015
Pán 103,mne nejde o to či rozoznáte jeden stroj od druhého.Mne sa jedná o to že si len tak niečo niekde prečítate a okamžite to predkladáte ako jedinu a neodškriepiteľnú pravdu.Spokojne vyhlásite že 171 - 251 sú robené v číne len na základe toho že... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 4.1.2015
Ale, ale pán 103 - Keď sa pozriete na tú MS171 tak prídete na to že to je stará MS170.Pravdu povediac ani nečakám že to vy viete roroznať.Všetky 171-211 u nás sú z USA a 231 - 251 sú nemecké.Nie že by na tom záležalo, ale je to tak.   ... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 3.1.2015
 Nikde som nepísal že sa palivové drevo robiť z jednoručkou nedá.Je na to nevhodná. Sú na to tri základné dôvody- - Jednorúčky su omnoho nebezpečnejšie pri práci ako klasické píly.Je to dané možnosťou pohybu stroja pri práci   a aj... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 3.1.2015
Mňa by zaujímalo že či ste si to že MS 171-211 a 231-251 sú vyrobené v Číne sám aktívne vymysleli alebo ste tento blud prebrali z Vami preferovaných ukrajinských "odborných " diskusii. /Nič proti ukrajine, ale posledne keď som niečo z výplodov tochto... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 3.1.2015
XP dobre znie a človek má pocit že je to niečo extra, len... Ono pri týchto strojoch je vždy niečo za niečo.Chcete mať nadupaný ostrý stroj - žiadny problém - len musíte počítať s tým že mašinka je viac vyšpicovaná, mechanika dostáva viac na frak... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 3.1.2015
Len pre poriadok.Jednoručka je super stroj na niektoré práce.Na rezanie palivového dreva je absolutne nevhodná.Tak výkovom, komfortom a nakoniec aj bezpečnosťou.    MS 210,230,250 sa už 2 roky nepredávajú.  "Japonskú" čínu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika