Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí na tykvich: ma smysl selektivne vylamat postizene listy?, 23.7.2013
ano na to se dava snad ta tykev fikolista, ktera jinak na konzum nic moc. Treba jeden dlouhy slahoun plny kouli je uz hodne stribrny, tak ho experimentalne necham, bo mi prijde skoda ten potencial nicit. jen doufam ze nebude mit takto potencial sirit... celý příspěvek >
Padlí na tykvich: ma smysl selektivne vylamat postizene listy?, 23.7.2013
Letos maji hokaida zpozdeni, zato padli predstih. Nektere rostliny ci jejich casti jsou zasažené. I na zasažených castech jsou nasazene plody. DOkazou ale takove jeste dozrat, nebo je prislusny slahoun odsouzen k zahube? Pokud vyberove vylamu... celý příspěvek >
Co udela vyluhovany dusik ze sena s pudou?, 15.7.2013
Jedna otevrena hlava ze sdruzeni Veronika. Pusobil pomerne duveryhodne. Vyrabel si na zahrade i biouhel. Takze zezloutnuti sena pote co promohne nesouvisi s vymytim dusiku?
Co udela vyluhovany dusik ze sena s pudou?, 10.7.2013
Seno zezloutne po desti, nebot z nej byl vyplachnut dusik a je legitimni se pidit po tom kde skoncil a jaky bude mit efekt. Prosim nezdrzovat diskusi poznamkama zcela od tematu.
Co udela vyluhovany dusik ze sena s pudou?, 10.7.2013
Mam vetsi kompost ciste na bazi travy. Slysel jsem ze neni vhodne tam davat travu cerstvou, nebot prilis dusiku by komplikovalo proces tleni na hniti. Proto vetsinu travy necham uschnou a proprset aby zeloutla(dest vymeje ze sena dusik) a pak teprve... celý příspěvek >
Proc moji slimaci zmizeli v obdobi 21(24?)/6 az 3/7?, 8.7.2013
Pri vecerni obchuzce jsem jich pravidelne zaslapl stovky a v uvedenem obdobi jsem nenasel nic, nebo maximalne 3 kusy. Pocasim to uplne logicky vysvetlit nelze, i kdyz zmeny jejich aktivity byly v jiste casove souvislosti se zmenami pocasi. Popisu... celý příspěvek >
Po cem se umi hokaido pnout?, 7.7.2013
Tak ted jsem videl jak se krasne chytila na drate tlosknou mezi provazkem a malickem. ale o tom, zda by po takovem dokazala bez usmerneni splhat, netusim.
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 2.7.2013
nekolik stetek jsem rozrizl au nitr velke palice byl material jak prachnivy papundekl a v tech menisch nebylo nic. Cekal jsem neco jako seminka, asi moc brzo?
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 28.6.2013
zajimave. jasne prirodu asi nepredbehnem a letos vytvorena semena by mela vzejit pristi rok. jde mit edy o to aby neprosvihl sber palic pro semena a zaroven ty palice nesklizel jeste nedozrale. Pripada mi to ze nektere ty palice uz maji otvory jak... celý příspěvek >
Fotky nekolika neznamych rostlinek z lucni zahrady, 28.6.2013
To znamena ze palice se uz ted otviraji a vydavaji semenka? Vyseta ted z letosnich palic(do skleniku ci pod sklenici) jeste stihnou prvni rok cyklu?
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 28.6.2013
Zalezi co tim koridorem minite. Urcite se za horkych dnu zdrzuji pod plazivymi keri jako jalove apodc, protoze kolem nej jsou pak vecer videt nejvic. Na belokarpatskych loukach zatim nejsou, ale vloni jsem si vsiml ze uz Vloni jsem si vsiml, ze uz se... celý příspěvek >
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 28.6.2013
Samozrejme mame recept i na slimaky: „Chutná to jako nějaký hřib. Když si člověk nevšímá, co žvýká, tož sa to dá,“ Letos ale i hlemyzdi oziraji, s odlisnejsi strategii nez slimaci(vrhnou se na cerstve delozni lisky-mňam, presazene zavadliny... celý příspěvek >
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 27.6.2013
ja kazdopadne pozoruju velky propad v jejich aktivitach pri srovnani predpovodnovych destu a svatojanskych destu. A hodne ubylo i hlemyzdu, kteri jsem letos snad vubec poprve videl pachat na zelenine velke skody.
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 27.6.2013
Vyposlechl jsem k tomu zajimavou teorii: nejprve rozhrnout do plochy aby trava uschla. Kdyz pak uschla zmokne, zezloutne. Uschla trava je takto schopna se zbavit nadbytecneho dusiku, ktery by narusoval proces tleni(zmokla neuschla trva dusik... celý příspěvek >
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 27.6.2013
V obodobi slunovratu jsem zpozoroval znacny obrat v apetitu slimaku do poklesu. Konkretne: V obdobi 14 dnu kdy se blizili povodne s pribyvajicimi desti prudce rostla jejich aktivita(do te doby se zdalo ze letos budou skodit jen o trochu vice nez... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika