Příspěvky uživatele - 0.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Autento, 6.1.2015
Autento Za to, že se zákazník oblbuje, si může zákazník sám. Pokud naní na stromku viněta s logem ÚKZÚS, nalevo modrá, v obdélníkuCZ- a osmimístné číslo, napravotři řádky. Horní řádek-Rod, druh, a odrůda(např. Malus nebo jabloň, odrůda Hana).... celý příspěvek >
Kde koupit Gisela 5?, 5.1.2015
Kde koupit Gisela 5? U firmy Okoplant ji asi nedostanete, protože ji sami nakupují z množení in vitro. Toto u nás dělá firma Batistini-ing. Křižan. Nebo máte možnost koupit si stromek na G5 a zaškolkovat jako matečnici. Koření velmi dobře a to i... celý příspěvek >
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas?, 3.1.2015
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas? Víte pane Petře, já moc po Sylvestru nemyslím, ale Morava má Hnědočervenou krycí barvu-osluněná strana. Je to na způsob Clappovy, jen intenzivnější.
Lucasova, 2.1.2015
Lucasova Lucasova je opravdu jedna z těch lepších hrušek. Já jsem však letos, vlastně už vloni neměl ani jednu a to nejen Lucasku, ale žádnou hrušku. Jaksi jsem na podzim 2013 pozapomněl na monitoring na květopasa a ten nelenil a taky se mu... celý příspěvek >
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas?, 2.1.2015
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas Pane Petře, já jsem napsal, že je to Bodra a že její sestra ze stejného křížení-Morava je chutí někde jinde-tzn. o 100% lepší, ale má kratší skladovatelnost.
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas?, 1.1.2015
Alexander Hardy nebo Alexander Lucas. Je to kříženec Boscova lahvice a Drouardovy-Bodra. Skladovatelnost max. začátek ledna. Všechno, co v chuti přinesla do šlechtění Boscova lahvice, pokazila Drouardova s její špekovitostí. Dobrá je jen z... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 1.1.2015
Hardyho-pro a proti. Pane Rosťo, nasadil jte mi brouka do hlavy s tím hrušˇnovým "zázrakem". Sedím jak pitomec nad veškerou literaturou včetně věstníků-přehledů odrůd provenience UKZUS r.2005 a 2007 a nejnovější ovocnářské ročenky 2011 a nemohu... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Hardyho-pro a proti Pane AB nevím co jste to měl za Lepinovu, ale i na kdouli neředčí ve velikodti Dielovu, která má tak do 500g, spíše se velikostně srovná s pěknou Lucasovou. Doufám, že spolu komunikujeme o té samé sortě. Tvarem připomíná... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 30.12.2014
Hardyho-pro a proti Nevím, jaké idoly v sortimentu hrušní má pan Kaněra, ale jednoznačně je dostatek starých odrůd, které stojí za znovuvzkříšení. Když začneme od letních tak např. Solanka. Pokud máte dostatek prostoru, je to výborná letní... celý příspěvek >
Hrušeň písečná, 30.12.2014
Hrušeň písečná Měl jsem několik druhů naočkovaných, ale po ochutnávce u ovocnáře, od kterého jsem očka získal, jsem všechny očkovance zlikvidoval a to doslovně. Je to drahá voda obalená slupkou. S hrušněmi to má společný jen název. Ovšem každý... celý příspěvek >
Charlamowski, 28.12.2014
Charlamovski Vzpomínám si, že někdy před kala-kala dobou-to je zhruba 50 let jsme ji měli asi v 5-10 exemplářích. Plod velikosti 55x60-mm max60x60mm. Chuťově nevýrazné, skoro bez aroma, ostře kyselé a to i při plném vyzrání. Zásadně jsme ji... celý příspěvek >
Roubování, 24.12.2014
Roubování Nechci se vyjadřovat k tématu, ale popřát všem pěstitelům a zahradnickým nadšencům  Šťastné a veselé svátky Vánoční, klid a pohodu, a hlavně zdraví a do Nového roku mnoho úspěchů při zahradničině a ostré... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika