Příspěvky uživatele - 84.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochyňa (Physalis peruviana), 5.1.2020
nikto?
Štěpování - a co potom?, 4.1.2020
odoberáte už vrúble?
Roubovací klešte, 29.12.2019
Má s nimi niekto praktickú skusenosť? Zdajú sa fajn... pokiaľ má podnož a vrubeľ rovnakú hrúbku
Mochyňa (Physalis peruviana), 29.12.2019
Kedy vysievate Mochynu pre pestovanie vonku? Zarovno s rajčinami mi bolo neskoro. Resp. iný problém... Mochyne sa nejako zasekli v raste... po pikirovaní narástli na nejakých 10cm a zastavili sa...2 alebo 3 roky po sebe mi to urobili. Pritom... celý příspěvek >
Vrúbľovanie 4/2017, 14.4.2017
počet očiek... či ísť na 2-3----alebo 5-6
Vrúbľovanie 4/2017, 14.4.2017
Prosím o radu.Dnes som dostal vrúble letnej jablone, neznámy druh, kvalita ospevovaná. Sú pomerne dlhé, kvalitne uskladnené, bez známok rašenia. Ako zavrúbľovať? Krátky či dlhý? Na aký spôsob? Ďakujem. Pýtam sa vzhľadom na značne rozvinutý stav... celý příspěvek >
Skladovanie jabĺk - vädnutie, 20.12.2016
nakoľko sa na chalupe predĺžila doba prestavby, skladovali sme jablká v bytovke v pivnici - teplá, suchá. Samorejme, jablká začínajú vädnúť. Existuje možnosť ich čiastočnej revitalizácie?...Osobné skúsnosti?...napr. preložiť do polyetylénových veciek... celý příspěvek >
Dýně Muškátová, 14.3.2016
žiaľ...pri Provence mám problém so skladovaním. Všade sa tvrdí, ako dlho vydrží, ale mne sa vždy začnú kaziť od stopky, najneskôr do konca novembra (listopad ) ich musím spracovať...
Masitá rajčata, 13.2.2016
mne takisto málo nasadili na kvet Beefmaster aj Cuor di Bue... a skončilo to na 3-4 plodmi narastline... po 2 roky, takže na ne čo?...takže na ne... rezignujem
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 13.2.2016
Nič... pršalo
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 8.2.2016
Ak ho na zimu nepokosím, kto to na jar vyhrabe?
Napadnutý strom, 8.2.2016 Obsahuje fotku
Neviem, čo to presne je, asi je na vine toto teplé vlhké počasie... ale čo s tým? Stačí mechancky odstrániť a postriekať nejakým fungicídom?
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 7.2.2016
Musím zatrávnené plochy (pestujem tam trávu na seno pre králikov) opätovne postriekať zelenou skalicou. Problém s machom mám chronický, pretože nad záhradou je prudší svah a voda steká ku mne. Mám však skúsenosť, že zelená skalica sa vo vode rozpúšťa... celý příspěvek >
Vrúble, 5.2.2016
Budúcu sobotu chcem začať. Od kôstkovín. ja som z tých záhradkárov, ktorí nemajú záhradu pri dome a trošku tomu musím prispôsobiť aj práce..Zvyčajne v utorok alebo stredu po práci a potom v sobotu....ale popoludní sa toho veľa teraz neurobá, rýchlo... celý příspěvek >
Vrúble, 3.2.2016
kto už vrúbľuje?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika