Příspěvky uživatele - 210.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy jabloní, 19.12.2014
Zdravím Sice nevím odkud jste, ale když máte poměrně vzácnou odrůdu, tak ji zkuste nahlásit p. Bočkovi. On se zabívá mapováním a sběrem roubů pro zachování starých odrůd v našem regionu. Jak je ta Vaše reneta stará a odkud znáte její... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 19.12.2014
Zdravím Vás p. Wimpi Už od pohledu a vybarvení kúry je evidentní, že je napadena rakovinou dřeva. Na jedné větvi je už ložisko vidět. Už to jak se rána chová je průvodní jev napadení a i pod vašim kroužkem je vidět počáteční stav. Vy, když... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 19.12.2014
Zdravím Ono pro Váš klid to je zahrada u domu kde bydlím, ale já mám na starosti i stromy na dalších zahradách. A svoje ještě dvě. Já jsem pracoval jako sadař v 20 ha biosadu z toho 15 ha byly jabloně ve tvaru Čk.  Celou tuto výměru jsem... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 19.12.2014
Zdravím Na tomto pozemku mám hlavně ovocné stromky a u domu záhon se zakrslými jehličnany. Zeleninu sice pěstuji také, ale nerad a rozhodně se to nevyplatí. Nehodlám každoročně vést boj s regimentem slimáků a červnový mrazíkem. Mám hlavně rajčata... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika