Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 1.4.2016
Rajčata vysévám rovnou do květináčů do výsevního substrátu. Letos jsem zasel 31 semínek, vyšlo 30 v rozpětí 4 - 9 dnů. Květináče plním substrátem do tří čtvrtin, když rostliny dosáhnou výšky cca 6 - 7 cm doplním substrát pod děložní lístky.... celý příspěvek >
Scvrkávání rajčat, 8.8.2015
Také mě dnes nemile překvapilo zjištění, že mi Strat F1 měknou a scvrkávají se, zrovna je mám vystavena největšímu polednímu žáru. Tato horka dávají rostlinám zabrat. Zkusím alespoň zvýšit dávku vody. Kolik litrů cca doporučujete na den a rostlinu.... celý příspěvek >
Bulharské odrůdy rajčat, 24.4.2015
Až takkhle bych to neviděl. Na německém webu Tomaten-Atlas je uvedeno několik odrůd s přívlastkem Bulgarian a jedna s názvem Bulgarski, takže mezi nimi by se mohla nacházet ta údajná Bulgaria. Sofii tam uvádějí přímo. Kaspičan bo mohla být ruská... celý příspěvek >
Bulharské odrůdy rajčat, 23.4.2015
Díval jsem se na dva bulharské weby nabízející semena rajčat, ale odrůdy Sofia, Varna, Kaspičan či Bulgaria v nabídce nemají. Jsou to pravděpodobně starší odrůdy. Miroslav
Rajčata pro sezónu 2015, 27.2.2015
Fígl s rozdrcenými skořápkami je dobrý. Kolik jich zhruba dáváte k jedné rostlině. Hrst? Mir.
Rajčata pro sezónu 2015, 25.2.2015
Pane Vladimíre, výše jsem název rajčete Schrlachroter Türkenbund trochu zkomolil. Ale v souvislosti s ním bych Vás rád upozornil na otevřenou knihovnu wikisource a v ní knihu (zadejte do vyhlehávače): Vilmorin-Andreieux - Les plantes potageres,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 25.2.2015
Něco k rajčeti Scharlachroten Türkenband lze pomocí vyhledávače Google na netu nalézt. Minimálně dva odkazy ve francouštině tam jsou. V jednom je pouze zmínka, v druhém krátká obecná popiska. Stejný název je použit i u lilií, ke kterým je... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 24.2.2015
Pan Honza pravděpodobně čerpal z webu Stekovics, kde je uvedeno Olomovics, asi aby to ladilo. Mir.
Rajčata pro sezónu 2015, 16.1.2015
Není to špatný nápad, díval jsem se na netu, co ten party přístřešek stojí, a nabízejí jej od 761 Kč, což docela jde. Mir.
Rajčata pro sezónu 2015, 6.1.2015
Pane Petře, byl jsem Vaším spoluodběratelem děvočky, vyrostlo mi také něco jiného (přes 2 m vysokého) s mlými kulatými plody, které mi však celkem chutnaly. Takže "to" vysadím i letos. Mir.
Čierna rajčina, 10.12.2014
Indigo Rose jsem měl letos poprvé a také naposledy. Rostlina špatně a pomalu rostla, dost špatně se mi odhadovalo, kdy sklízet plody, v odolnosti vůči plísní patřila k těm odolnějším, chuťově nevýrazná. Mir.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika