Příspěvky uživatele - 161.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 7.1.2020 Obsahuje fotku
Zdravím v Novém roce, přidávám fotky Vilmy vyseté 19.11. Zatím jsou pod LED zářivkou, ale zvažuju co s nima dál. Jestli přesunout za okno nebo je dát do vytápěného skleníku. Je tam přes den okolo 20°C, ale zase více světla.Díky za názory. Jana
Paprika jako dvouletka?, 19.12.2019
Mimmo díky za pochvalu. Dnes jsem ji také přihnojila Kristalonem a kolem přisypala trochu zahradnického sustrátu. Přes den bylo okolo 14°C, tak jsem ani nepouštěla vyhřívání. 
Paprika jako dvouletka?, 19.12.2019 Obsahuje fotku
Tak ještě připojuji fotku sestřihlé papriky. Tak ji zkusím udržet ve skleníku do jara. Jana
Paprika jako dvouletka?, 18.12.2019
Ta paprika je asi taky metr vysoká a kmínek se asi 20cm nad zemí rozdvojuje do takové vidličky. Jak tedy nechat dlouhé ty dva rozvětvené stonky?Jana
Paprika jako dvouletka?, 18.12.2019
Zdravím všechny na diskuzi o plodové zelenině. Měla bych dotaz ohledně zmlazení papriky.Dnes jsem sklidila poslední plody z vytápěného skleníku a rostlina vypadá ještě vitální. Je možné ji nějakým řezem omladit, aby znovu obrašila? Popřípadě jak... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčín pre rok 2020, 21.11.2019
Evi no já smekám. Kam to proboha všechno umístíte až se to rozroste?? Já vloni také zkoušela semínka od Vladimíra. Rostlinky mi dělaly radost celou zimu až do jara. Bohužel jsem je ale rozesadila do skleníku i ven hodně nahusto a brzy chytily plíseň,... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019
Zdravím všechny na této diskuzi. Mám také obavu z plísně, která možná letos opravdu přijde brzy. Ve skleníku mám rajčata již obsypané plody a při tom největším ochlazení jsem přitápěla, tak tam snad takové riziko nehrozí, ale mám i 10 sazenic(od... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 23.4.2019
Evi máte nádhernou úrodu, konečně i u mě ve skleníku se začínají objevovat zelená rajčátka na rostlinách od Vladimíra. Stále ale hodně sazenic čeká na vysazení ven. Zatím mám strach i u nás jsou noci a rána studená. Navíc poslední dobou často fučí... celý příspěvek >
Roubované melouny ze skalnicky-cesnek.cz, 23.4.2019
Zajímavá nabídka melounů. Možná bych zkusila něco objednat. Zaujaly mě ty odrůdy do vyšších poloh. Jsme 430m/nm. Zkoušel někdo některou odrůdu z jejich nabídky? Jana
Rýchlenie rajčat 2019, 18.4.2019
Zítra nechám ve skleníku kromě oken otevřené i dveře. Má být teplo, tak bude jednak průvan a navíc se tam možná dostane i nějaká ta včela. snad se nějaké to oplylení podaří
Rýchlenie rajčat 2019, 17.4.2019
Mám dotaz k tomu opylování ve skleníku. Všechny sazenice jsou v plném květu, ale pořád nevidím žádný plod. S rostlinkama sem tam zatřesu, ve skleníku se větrá každý den. Je možné, že by to nestačilo? A rostliny nejsou opylené? Jana
Rýchlenie rajčat 2019, 13.4.2019 Obsahuje fotku
Tak u nás na východní Moravě dnes teploty přes den nepřesáhly 5°C. Navíc fouká ledový vitr a sněží. Chtě nechtě celý den ve skleníku přitápím. Už aby dorazilo slibované oteplení, jinak se na elektřině nedoplatím Jana
Melouny 2019, 8.4.2019
Jakou to máte odrůdu? My jsme také kolem 400n/m, tak by měto zajímalo.Děkuji Jana
Papriky 2019, 5.4.2019
Díky, tím pádem půjdou rovnou do půdy ve skleníku. Máte pravdu už je nebudu na ten měsíc trápit v dalších nádobách.Navíc mám ve skleníku teplomet, pro případ nějakéo razantního ochlazení. Jana
Papriky 2019, 5.4.2019
Pánové díky moc za rady, budu je dávat do skleníku. Mám tam už vysazeny rajčata z prosincových výsevů, ale ty byly otužované. Ty papriky jsem celou dobu měla doma v teple a přes den, když bylo pěkně ve skleníku. Ano mám jen 4 kusy, zkouším papriky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika