Příspěvky uživatele - 0.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Údržba trávníku (podzim-jaro), 17.9.2008
To už mě napadlo také, a tak na podzim když dosít, tak asi jen tak symbolicky a místa "bez trávy". Díky za názor ;)
Magnolie - pěstování a střihání, 17.9.2008
No myslím, že pokud chci aby se "rozkošatila", musím jí občas zastřinout dlouhé výhony... No a v budoucnu ji asi taky budu chtit udrzet "na uzde" :) Takze bez strihani se neobejde ;)
Magnolie - pěstování a střihání, 17.9.2008
Zdravím, kdy je nejvhodnějsi strihat magnolii? Koupil jsem ji v kvetnu a okamzite zastrihnul dlouhe vyhony - ukazalo se jako dobre reseni. Ale jak strihat dal? Na podzim nebo az na jare? Nebo snad podle potreby? Je treba nejaka jina zvlastni pece,... celý příspěvek >
Střihání tůjí na podzim?, 17.9.2008
Co jsem se tu tak dočetl, tak obecně platí, že tvarování a zastřihávání jehličnatých živých plotů nepotřebuje speciální období a záleží spíše na tom, jak si uděláme čas. Já mám zatím malé tůje, vysazené na jaře 2007. Je dobré je střihat na podzim?... celý příspěvek >
Údržba trávníku (podzim-jaro), 17.9.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, rád bych zde trochu shrnul péči o trávník na podzim a na jaře. Budu rád, když se tu trochu rozpovídáte, co by kdo dělal jinak nebo jaké další "způsoby" péče o trávník doporučujete. Podzim: Koncem září trávník zvertikutuju... celý příspěvek >
Zem na vinnou révu + postřik, 3.7.2008
Zdravím, mám tři dotazy: 1. je vhodné na zem pod vinnou révu dávat mulčovací kůru? Neuškodí nějak vínu? Prý kvůli tomu může být pak plod kyselý... 2. jakou zeminu k vinné révě dát? Dá se nějaká koupit? Případně, čím přihnojovat? 3. které... celý příspěvek >
pokojova azalka, 9.3.2008
Ahoj, vlastnim pokojovou Azalku(ruzove barvy), kterou mam na parapetu zapadniho okna, stinena zaclonou. Mam ji uz 4 roky, porad se rozrusta a colorocne kvete(v zime nejvice)! Ted ji po druhe presedim do hliny pro pokojovky. Jinak zalevam pres letni... celý příspěvek >
Palma, 9.3.2008
Klasicky, vytahnout za stvoly z kvetniku, pak roztrhat bal s koreny. Treba i na 3 dily. Zasadit do noveho kvetinace primerene velikosti, zasypat hlinou, utemovat a zalit: 2)
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 4.3.2008
Je to ta folie která se používá na silážní nebo senážní vaky. Sám ji mám v jezírku 4 roky.
Kdy začít zalévat tůje?, 27.2.2008
- příspěvek byl samozřejmě od zakladatele tohoto tématu :)
Kdy začít zalévat tůje?, 27.2.2008
Děkuji všem za odpovědi. Na podzim jsem se zde dočetl, že je dobré tůje zlít, aby neuschly, ale aby  zmrzly (myšleno asi aby zmrzla půda s vodou). Letošní zima ale tolik mrazů nepřinesla, tak snad měly vody dostatek. Vlhko ale bylo téměř celou... celý příspěvek >
Kdy začít zalévat tůje?, 26.2.2008
Zdravím, prosím o radu zkušenější :) Možná se to tu už někde objevilo, tak snad mě tu neukamenujete, že zakládám nové téma :) Před rokem jsem na jaře zasadil cca 70 tůjí. Na zimu jsem jim dal důkladnou zálivku (snad to tak bylo správně?). Teď se... celý příspěvek >
kameny v jezírku, 22.7.2007
Zdravím. na CT1 byk ve čtvrtek tuším pořad Zahrada je hra. Byla tam právě stavba koupacího jezírka. Vše se dá dodatečně najít na www.CT1.cz. Nevím ve které sekci. tam bylo vše ukázáno postupně do detailu. VV
Zahradní jezírko, 22.7.2007
Já bych se zeptal rovnou výrobce folie.
homelite 200 - výbrus a píst, 15.4.2007
Dobrý den. Všechny možné i nemožné výbrusy dělala brusírna válců Domažlice. Zkuste kontaktovat na této adrese. http://www.radex.unas.cz/index.html Třeba Vás odkáží jinam, kdyby to sami nedělali. VV
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika