Příspěvky uživatele - 79.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislý bambus Green Twist - Jak množit?, 28.9.2014
Množení je velmi jednoduché, stačí odstříhnout stéblo (stonek rostliny) pod kolénkem a dát do vody do skleničky. Kořínky pustí během 3-5 dnů. Mám také vyzkoušeno přezimování - rostlinu vyndat z květináče, zapustit do záhonu - na jaře buď celou... celý příspěvek >
Acer buergerianum miyasama yatsubusa - semena, 19.4.2014
Určitě bych to vyzkoušela, pokud se zadaří, bude rostlina určitě více odolná, než roubovanec.
Dipladenia - vada poupat, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, na dipladenii se mi místo poupat tvoří takovéto patvary. Jinak rostlina se zdá v dobré kondici. Poradí někdo, čím to může být?
Aku nuzky na travu, 27.3.2014
Ahoj, nyní mají v Lidlu v akci aku nůžky na trávu a keře. Já mám stejné již dva roky a nemohu si je vynachválit.
Japonsky javor usycha, 22.10.2012
Mám obavu, že se jedná o houbové onemocnění. Zadejte si do vyhledávače a pak prohlédnout knihu. Je tam problematika nemocí javorů výborně popsaná.
Přesazení buxusů, 22.10.2012
Prosím o radu s přesazením buxusů - rostliny jsou vysoké cca 80 cm, nyní velmi hustě nasázené. Potřebuju je přesadit na jinou zahradu, kde z nich plánuju živý plot. Myslíte, že je možné to udělat ještě nyní - do konce tohoto týdne? Nyní rostou... celý příspěvek >
Odumírání - černání větviček, 18.2.2012
Prosím o radu, umírají mi rostliny, začnou jako černat, vysychat větvičky až odejde celá rostlina. Začalo to na citrusech, ibišek, benjamínek,... nyní i sukulent takzvanej "tužkovník". Postřik proti houbovým chorobám nepomohl, breberky nejsou žádné... celý příspěvek >
Odnož cykasu, 22.9.2011
To co je na fotu není rozhodně odnož cykasu, to se vám tam zatoulal plevel. Pokud cykas odnožuje, roste rovnou mini zpeřený list.
Kde a jak zasadit fíkovník, 29.8.2011
Ahoj, jsem také z Prahy a fíkovníky mám zasazeny venku i v kontejnerech :). Nevadí, když nebude u zdi, ale pokud možno by měl být co nejvíce na sluníčku a neměl by být v průvanu!! Také by se měla vysazovat již starší rostlina, aspoň čtyřletá. Pokud... celý příspěvek >
Jak na skalku?, 21.5.2011
Dobrý večer, mohu se zeptat, co to máte za kameny na té již založené skalce?
Fíkovník, 4.2.2011
No, nevím.... Pokud uhodí větší mrazy, tak o rostlinu, která není navyklá takovému počasí přijdete.
Coleus - Korálový list, 17.1.2011
Coleus je druh Pochvatce, lidově africké kopřivy, vyskytuje se v mnoha druzích. Dají se koupit semínka. Ta cena u Starkla je neskutečná :(
Prosím o název, 3.12.2010
Tak nakonec malá změna - rostlina se jmenuje - Schizobasis.
Vhodnost lidských léků pro psy, 25.11.2010
Pokud Vám nyní v 8 měsících napadá na nohu, tak to něco značí , buď špatnou výživu či dědičnou chorobu, či přetěžování štěněte. Vím, že léčba je drahá, ale pokud to nyní ošulíte, zanedbáte, tak počítejte, že Vás to do budoucna vyjde podstatně... celý příspěvek >
Název rostliny, 25.11.2010
Kozicka, listy té rostliny jsou cca 25 - 30 cm dlouhé, široké 1,5 - 2,0 cm a jsou spíš jemné, něco jako u zelence. Nyní rostlině začínají hnědnout konce listů, jako by se chtěla uložit k zimnímu spánku (pokud teda neodchází do věčných... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika