Příspěvky uživatele - 176.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Něco navrtává brambory, 26.9.2014
Taky trošku... letos při sklizni brambo rjsem kromě silného napadení hryzcem, měly brambory a mrkev navrtány do hloubky cca 2 cm díry o průměru až 1 cm i více.Uvnitř vše černé jakobny nějaký trus, Manželka mi chtěla ukázat brouka který z brambory... celý příspěvek >
Nepravidelné močení, 10.7.2014
pokud máte kastrovanou kočku je potřeba dodržovat v chovu určitá pravidla.Kastrovaná kočka je náchylná k zánětu močovodů, Je potřeba její stravu okyselit, nejlépe nakoupit krmivo s urologickým efektem kde je už správná dávka ev.léků.Jinak je nutno k... celý příspěvek >
Nemoc psa? Poraďte, 23.3.2014
No tak koukejte letět k veterináři.Pes má zřejmě zánět močovodů.močové cesty jsou neprůchodné.Pomůže mu cévkování nasazení antibiotik a vyvážená strava.Její okyselení.
Uzení domácích klobás, 25.12.2013
Já už klobásy nedělám.Ale můj postup byl ten že jsem do vyhřáté udírny cca 80 st.klobásy nechal cca 30 min. potom douzval při60 st asi 3 hod.nechal v udírně vychladnout.Klobásy vydržely do té doby než se snědly.Problém jsem měl spíše v tom že ať jsem... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat zelí? , 23.12.2013
Nedaří se mi vypěstovat zelí aby hlávky byly tvrdé utažené.čím to je?Není to předusíkované?
Výběr plotostřihu - elektrické nůžky na živý plot, 24.9.2013
Oběžné nože jsem nezažil ale plotostřihy s protiběžnými lištami ano.Otázka je jak silné větve s tím chcete stříhat.Každá lišta se na plotostřihu udává v celkové délce lišty a max.průměru který je možno střihnout.Tady bych to bral s rezervou, protože... celý příspěvek >
IBC kontajner na kvas, 16.11.2012
Pokud chcete použít IBC kontejner je nutno aby byl určen pro potravinářské produkty.To znamená barva zelená. Na netu zjistíte které ostatní barvy ještě možno použít. Rozumí se barva na víku a výpustném ventilu.
Sněžná fréza, 8.11.2012
Jde o to kolik chcete investovat do toho stroje.Já jsem si v roce 2004pořídil Pover Max 1028 LXE téměř za 56000 kč.Jsem z Jablonce a tak už to s tím sněhem bylo na mě moc.Fréza má záběr 71cm amá řídící spojky.Je to určitá výhoda když s tím pracuje... celý příspěvek >
Plně syntetický olej na mazání řetězu?, 8.11.2012
Souhlas.Možná jsem prase ale používám klidně i vyjetý usazený olej.Podotýkám při řezání polen doma.Nazem pokládám folii.Když jsem používal rostlinnné oleje tak opomenutí vyčištění mazací soupravy mě stálo nové čerpadlo.
Secí tyčky, 25.9.2012
Pane Kunc škoda že jsem na Váš příspěvk narazil až nyní.Přesto po přečtení jsem se hned dal do jejich výroby.Chci Vám tímto poděkovat za opravdu vtipný zlepšováček na přesné setí s možností podsevu a prakticky velmi levného.V jednoduchosti je vlastně... celý příspěvek >
Nastavení přezápalu u MF 70, 6.5.2012
Na štítě zapalování je ryska kterou nastavte proti rysce na bloku motoru.Jinak předzápal u dvoutaktu je cca 4-4,5 mm.Podle startování poznáte zda je předstih velký motor tzv.kope.tak trochu ubrat na předstihu.Když špatně startuje a motor nemá... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika