Nepravidelné močení



host - 176.166 (?)
10.7.2014 21:02

pokud máte kastrovanou kočku je potřeba dodržovat v chovu určitá pravidla.Kastrovaná kočka je náchylná k zánětu močovodů, Je potřeba její stravu okyselit, nejlépe nakoupit krmivo s urologickým efektem kde je už správná dávka ev.léků.Jinak je nutno k veterináři a nasadit antibiotika.Celá procedura léčby cca 1000 kč.Následně spec krmivo 3Kg za 540 kč.Není to zrovna levná záležitost.Proto prevence je v krmivu.Hovořím o tom z vlastní zkušenosti.Naše minda už takto byla léčená 2x.Proto už jenom speciální krmivo.doporučí veterinář a také prodá. Jindra Jos.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 181.142 (?), 22.6.2014 13:44, zobrazeno: 16213x

Zdravím a mám dotaz. Naše kočka, kterou máme asi 6 týdnů, dospělá, kastrovaná, z útulku, velmi mírná, přestala navštěvovat své kryté WC.Je to asi 3-4 dny, co jsem po ní naposledy uklízela. Včera se vymočila na koberec u postele. Tak jsem ho vyprala a nevrátím ho na místo. Podestýlku má čerstvou, ale nečůrá ani nekadí. Stává se to? Že si dá takovou pauzu? Baští normálně, vodu si bere taky. Jsm z toho nesvá, ale nechci běžet k veterináři, pokud je to u koček obvyklé. Poraďte, prosím.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.38 (?), 22.6.2014 15:24

Mám kočky venkovní, takže pravidelnost stolice ani močení neuhlídám, ale myslím, že normální to neníindecision Když kočka celý den spí doma, po té, co ji vypustím, letí zrovna do záhonku dělat toaletu. Jestli jen čůrat nevim. Pokud se vymočila mimo záchůdek je někde problém, kočka to nikdy,,jen tak" neudělá. Může to být právě nějaká zdravotní příčina, nebo se jí něco v domácnosti nelíbí. Změnilo se u vás něco za těch 6 týdnů? Zašla bych radši na veterinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 181.142 (?), 23.6.2014 21:42

Tak sláva, před chvílí jsem vynesla pěknou hromadu do kompostu a příště už se nenechám znervóznit. A díky za reakci...smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
alzbetakock - (3) - 51.246 (?), 26.6.2014 22:57

Dobrý den,

obávám se, že takto dlouhá pauza normální není. Na nic nečekejte a určitě zajděte s kočkou k veterináři. Mohlo by se jednat i o vážnější zdravotní problém... A nebo svou potřebu vykonala někde, kde jste to ještě nenašla. Situaci bych rozhodně nepodceňovala. Čím jí krmíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.166 (?), 10.7.2014 21:02

pokud máte kastrovanou kočku je potřeba dodržovat v chovu určitá pravidla.Kastrovaná kočka je náchylná k zánětu močovodů, Je potřeba její stravu okyselit, nejlépe nakoupit krmivo s urologickým efektem kde je už správná dávka ev.léků.Jinak je nutno k veterináři a nasadit antibiotika.Celá procedura léčby cca 1000 kč.Následně spec krmivo 3Kg za 540 kč.Není to zrovna levná záležitost.Proto prevence je v krmivu.Hovořím o tom z vlastní zkušenosti.Naše minda už takto byla léčená 2x.Proto už jenom speciální krmivo.doporučí veterinář a také prodá. Jindra Jos.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 181.142 (?), 18.7.2014 9:22

Ještě jednou díky za reakce. Naše kočka je kastrovaná, krmím ji střídavě granulemi pro kastráty a syrovou stravou. Používání WC už je v pořádku. Dohodly jsme se, kočka a já, kde bude WC stát a jak bude vypadat...:-) Taky se vysvětlilo, proč nekadí-náš pes zrecykluje cokoliv frown. Opatření byla provedena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika