Příspěvky uživatele - 89.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 21.1.2024
https://santomet.eu/eurooil/ Čistý benzin...
Tera Vari - karburátor Jikov, 3.5.2023
Nebo také chudou směs..
Motor GX200 - vysoké otáčky na volnoběh, 24.4.2023
Regulátor s tím nic nebude mít společného..ten hlídá vysoké otáčky. Promazat čep páky plynu popř. uvolnit lanko. Prostě se to nevrací, sám to píšete..
Jonsered 2159, 1.4.2023
Zrovna jsem něco podobného řešil. V karburátoru na hlavní trysce byl usazen kousek biosložky..seděl přesně na trysce. 
Zkušenosti s pilou Stihl, MS 231m, Ergostart, 7.2.2022
Na bazoši se dá koupit nová ms 260 za pěkné peníze..tak jsem to udělal já a nelituji. Ergostart je spíš pro mě nepodstatná záležitost, tzn. trošku to pruží na šňůře, ale mám na pile dekompresní ventil a to je podle mě parádní věc. Filtry se musí... celý příspěvek >
Papriky 2022, 28.12.2021
Dobrý den, jsem docela laik a chtěl bych se zeptat, zda má staří semen vliv na pozdější vitalitu rostlin. Konkrétně se mi jedná o beraní rohy. Klíčivost je v pohodě, ale po přesazení na zahradu mi poslední dva roky rostlinky nejdou a velikostně... celý příspěvek >
Sekačka s odolným podvozkem, 1.11.2021
Osobně bych to u vás podle popisu viděl spíš na křovinořez... Jinak Stiga svého času prodávala sekačky co měly hlinikové šasi i kola!! Jednu sice mulčovací vlastním. Původně pracovala v komunálních službách má asi 25 let a furt jede. Ta moje... celý příspěvek >
Kawasaki FJ 180v - špatné studené starty, 29.8.2021
Ono 12 roků starý motor je v dnešní době opravdu starý. Možná už originální díly ani nejdou sehnat a možná kovová jehla je řešením na náš současný benzin. Ani ta Verva už není co bývala, loni v březnu došlo k jejímu vylepšení a od té doby ji... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SX jde do otáček, 23.6.2021
Tak ne. Jak tak koukám ta regulace bude podobná jako u motoru Honda. 
Sekačka Hecht 5484 SX jde do otáček, 23.6.2021
Zkontrolujte správný chod regulátorů otáček. Musí jít volně. Je to taková plechová klapka, reagující na proud vzduchu z rotoru. Nevím, zda jste měl sekacku kompletně složenou když jste to zkoušel. Chybějící kryty by na to mohly mít vliv. 
Jakou techniku na sečení trávy, 15.6.2021
Bubnova sekacka je vhodná na seno. A sklízet pokosenou trávu je docela dřina. Ja doporučuji mulčovač. 
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 14.3.2021
Právě že máte problém s bovdenem. Resp. s jeho správným seřízením.
Jakou sekačku na 2500m, 12.1.2021
Mám předchozí model a je to moje nejoblíbenější sekačka... pro Váš účel jednoznačně doporučuji : STIGA MULTICLIP PRO 53 SVX B 
Rycí vidle, 30.12.2020
V některých případech to muže být jedno kolik hodin s nářadím strávíte. Jde o radost z práce s kvalitním nařadím. 
Dolmar PS 6100 po zahřátí chcípá, 29.11.2020
No druhou záhadu jsem měl na sekacce. Po zahřátí v pravidelném intervalu přestala jet. Vyměnil jsem všechno a ani servis nepomohl. Až náhodou jsem našel malou kuličku vláken v přívodu paliva v trubicce kohoutu. V běhu se prisala k otvoru a ucpala tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika