Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 6.5.2015
By oko od výsevu po sklizeň bývá udáváno 90 dní. Já letos sela poslední někdy v půlce dubna, měla jsem zbytek sáčku se semeny jakože do 2013, Ildi, tak jsem to vysypala všecko do misky, děj se vůle Boží. Některé semena vzešla, teď mají tak 5 cm,... celý příspěvek >
Slimáci, 6.5.2015
Krabička s dírou je dobrý nápad, je míň nápadná (moje děti jsou moc zvědavé). Sypu Ferramol přímo po zahradě, ale jak jsem to vifěla dneska ráno, denivky v nádobě obalené ze všech stran, fuj, dám jim tam krabičku.
Pestovani revy v nadobach, 5.5.2015
Asi lze, minulý týden jsem ji viděla v Brně Agro Tuřany, zapěstovaný docela silný kmínek, jako přes 5 cm průměr určitě. Plastová nádoba jako zednický kalfas, kulatý, tipuju kolem 100 l, prostě takové, co v nich v zahradnictvích prodávají větší... celý příspěvek >
Nádobí na grilování, 5.5.2015
Nepíšete, jaká je ta společnost. Pro rodinu, kdy je nás do 15, používáme keramické, máme nakoupenou sadu přímo na to, nějaká Ikea. Silné, všechno stejné, přiměřeně levné, myje se v myčce. Na chalupě se nikomu nádobí moc umývat nechce, rodina bere... celý příspěvek >
Lichořeřišnice - mráz, předpěstování, 2.5.2015
Tak lichořeřišnice se má k světu, vytahuje se asi nejvíc. Hrachorů tu mám taky mraky, ale povíjnice letos stávkuje hodně. Měla jsem vlastní semena, sesbíraná jako každý rok, nevím, kde je chyba. Dokoupila jsem dnes nová. Aspoň bude zahrada... celý příspěvek >
Jaký chutný druh maliny, 2.5.2015
Zkuste projít ostatní místní vlákna o malinách a pasení na zahradě a tak. Za sebe určitě žlutý Fallgold, Golden Everest, oranžový Apricot, černý Bristol. Spolehlivě plodící hodně a dlouho, pěkný barevný mix, chutné, i když ne plody velké jak jabka,... celý příspěvek >
Bio postrik proti mandelince, 30.4.2015
Tak drůbež teda nazabírá vůbec, babička má slepice puštěné v bramborách běžně a nic, mandelinka je nezajímá, v rozsahu napadení nevidím rozdíl. Na našem pozemku zase žilo hejnečko koroptví, leta tam bylo, spolehlivě ozobaly každoročně všecky fazolové... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 29.4.2015
Myslím, že jsem ji dneska viděla na Jánské. Myslím byla i před nějakým časem v Bauhause Ivanovice. Moje jsou ze Sema, MOSCATA DI PROVENZA, takže tam, kde mají velký výběr jejich semen, by je mohli mít.
Zelenina pre prežitie, 28.4.2015
Já jsem moc těch "běžně nedostupných" v ČR neochutnala, ale pokud si pamatuju, tak chválili nějaký Festival, Sweet Dumpling (ten jsem jedla), různé typy butternutt, hodně ty žaludové typy - Ebony Acorn, potom dýně ve tvaru šišky, banánu, jak se... celý příspěvek >
Naprostý začátečník - co pěstovat?, 27.4.2015
Afrikány - aksamitníky. Buď ty drobnokvěté nebo střední, ty jsou do truhlíků a nádob akorát. Snese to slunko i stín, kvete to dlouho a hodně, i bez hnojení. Dělají přiměřeně velké kopečky, barevná škála ve žlutých a oranžových odstínech. Někomu... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 27.4.2015
Ano, to máte pravdu, to jsem tam nedopsala. Oni na tom zakopaném mrazáku měli v zimě naskládané malé balíky slámy přikryté plachtou. Nemělo to volný dekl.
Čím podpořit odnožování josty a rybízu?, 27.4.2015
Upřesnění - tento mladý keř je na provizorním stanovišti, odplevelený, bez trávy okolo, záhon u jižní zdi, v létě mulčovaný trávou. Pokud je dost vody v bečkách, tak i pravidelně zalévaný, to předloni nebylo, takže byl slabší, loni díky srážkám... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
Některé rostliny potřebují světlo a teplo, jiné na to reagují místo růstu rychlým kvetením a úhynem. Je to potřeba rozlišovat, na sáčcích se semeny je to označeno jako k rychlení, celoroční neno letní a pod. Ačkoli se kde co jmenuje ředkev, mají jiné... celý příspěvek >
Jak ochranit stromky pred okusem srnami, 26.4.2015 Obsahuje fotku
Umělohmotné pletivo v různých kusech navěšené do korunky a napíchané na chatrných tyčkách okolo stromků používá jako ochranu proti zvěři moje tchýně na chalupě. Nic poničeného od zvěře jsme tam nikdy neviděli, ale musí to tam být. A ačkoli já jsem... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015 Obsahuje fotku
Neumím to dat do jednoho příspěvku, tak nový. Pardon.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika