Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015 Obsahuje fotku
Hm, skladování jako survival, hmm. Mám tu starý pultový mrazák a už nějaký rok ho chci zkusit použít na skladování jablek a spol., protože nemáme sklep. Letos se to ale vyřešilo, protože po zateplení půdy jsme zjistili, že tam máme optimální podmínky... celý příspěvek >
Čím podpořit odnožování josty a rybízu?, 26.4.2015
V létě mulčuju, ale kompostu bych jí mohla přihodit, proč mě to nenapadlo? Díky za tip.
Čím podpořit odnožování josty a rybízu?, 26.4.2015
Zdravím. Snažím se zlepšit produkci černého rybízu a josty. Černé rybízy na chatě jsou staré a neudržované, podle místních rad jsem je radikálně pročistila, prořezala, pohnojila, totéž josty. Teď jsem si ale všimla, že to je i doma, nová josta... celý příspěvek >
Druhy máty, 26.4.2015
To by mě také zajímalo. Praktický význam to podle mého nemá, je to jenom jako jiná šlechtění květin, snaha vytvořit různé barvy, tvary, vůně... Na výstavě v zahradnictví jsem obešla a očichala všechny možné i nemožné, něco se z vůně dalo poznat,... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
Asi tak, proto jsem to psala. Goliáš je prostě hromada hmoty, ale na dlouhé uchování bez tepelných úprav a také konzumaci za syrova případně nějak jednoduše upravenou (předpokládám, že při přežití musíte používat aspoň oheň a i když není hrnec, tak... celý příspěvek >
Estragon, 26.4.2015
Měla jsem, používala jsem minimálně, já na ty zelené bylinky moc nejsem. Dala jsem našim, ti ho mají v oblibě, grilují s tím masa a pečou kuřata v alobalu celé léto.
Nejnižší potřeba litrů vody pro rybky, 26.4.2015
Zdravím. Nevím, jak ten dotaz dobře formulovat. V akvaristice se řídím pravidlem litr vody = centimetr těla rybičky v dospělosti. Dá se to aplikovat i na venkovní nádrže? Nebo spíš nádržky? Jedná se mi o to, kolik vody potřebuje malé hejnečko... celý příspěvek >
Tykev Musquée de provence, 26.4.2015
Loni jsem ji viděla na výstavě, vypadá i nádherně dekorativně. Semínka jsem sela do kelímků včera.
Pivoňka, 25.4.2015
Přesazovala jsem pivoňky v nevhodném termínu dvakrát (prodej domu), staré trsy nešlo zachovat celé, byly moc staré a velké. Urývala jsem krajní část trsu, snažila jsem se ale co nejvíc zarýt do země, aby se nepoškodily kořeny. Sadit jen velmi mělce.... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 25.4.2015
Dýně. Ne typ Goliáš, ale malé Hokkaido, typ Liscia, Acorn... Úprava do sytých polévek, v kostičkách do zelenenových polévek, místo přílohových brambor, jako kaše, zapékaná s náplní i bez, pečená na kousky, náplň na sladké i slané koláče, nadstavení... celý příspěvek >
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Hezky, čtvrté. A já zvažovala, jestli tu zahradu letos neomezit, jak to budu se třetím moct stíhat.
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Zdravím. Jsem na tom termínově podobně (hůř), takže letos předpěstovávám i okrasné rostliny, aby je manžel potom jenom podle instrukcí napíchal do země. Dle zkušeností vím, že v okolních zahradnictvích (okolí Blanska, Brno Zelný trh) se přísady... celý příspěvek >
Nádoby na terasu, 22.4.2015 Obsahuje fotku
Řešili jsme něco podobného, pokládali jsme si dřevěnou podestu před dům. Ale protože u nás bylo už předem jasné, že vedle dveří bude velká nádoba na květiny, tak se schod do domu udělal s dírou. V té je vložený velký zednický kalfas s odtokovými... celý příspěvek >
Lichořeřišnice - mráz, předpěstování, 22.4.2015
Nechat předpěstovávané popínavky volně se mi v předchozích letech nevyplatilo. Pak jsem to šla sadit a hodinu rozmotávala výhonky od sebe (i když lichořeřišnice asi půjde rozmotat líp než hrachory a povíjnice). Letos se chci držet rady dat jim oporu... celý příspěvek >
Co místo popínavých růží, 22.4.2015
To jo, ty mám taky, ale ty by mu moc parády u konstrukce na popínavky nenadělaly. Měla jsem na mysli ty běžné, co pak dělají podle druhu různé červené bobulky. I když je i nějaký popínavý, co plodí černé bobule, ty tak atraktivní pro děti nebudou.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika