Příspěvky uživatele - 227.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topend, 12.9.2014
Zdravím pán Libor do Bratislavy, neskoršia odroda ako Topend je Presenta, zrenie Topendu je uvádzané na začiatok až v polovici októbra a zrenie Presenty je uvádzané v polovici októbra.Presenta je úplne posledná slivka. Ako je u vás na... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 25.12.2013
Ešte som zabudol že ako chuťovo vynikajúca sa údajne ukazuje odroda ORANGERED. Jano
TopTaste?, 25.12.2013
Mne sa páči na Topfive len jeho krásne modrá farba pán Petr, neviem akú má chuť nemal som možnosť ho ochutnať, ale treba brať v úvahu že pestovateľské podmienky Trnavy a severnej Moravy sa nedajú zrovnávavať, ja keby som býval v Trnave... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 25.12.2013
Dobrý ďeň pán Petr, prekvapilo ma nie celkom dobré hodnotienie LESKORY ja som ju tento rok kúpil. Mám aj KIOTO ale ešte mi nerodilo tak hodnotiť ho nemožem. Som veľmi zvedavý na TSUNAMI, dúfajme že to nebude také sklamanie ako je SYLRED a SYLVERCOT.... celý příspěvek >
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 22.11.2013
Dával jsem mimo jiné větší důraz na odolnost proti PPV.Mezi prvními nechybělo Jojo.Dnes již vím, že odolnost odrůdy proti PPV není někdy radno nadřazovat nad chuťové kvality, a jak plyne čas, a přibývají zkušenosti, upřednostňuju i odrůdy, které... celý příspěvek >
Podzimní termín výsadby broskvoní, 22.11.2013
Dobrý večer pán Petr, podnož GF 677 je dobrá podnož ale nehodí sa do pod kyslých. Ja mám kyslú podu a keď som v roku 1997 zasadil odrodu Fairhaven na podnoži mandla tak som nevedel že táto broskyňa na mandli bude mať krátku životnosť.... celý příspěvek >
Slivoň Anna Späth, 9.11.2013
Dobrý večer, chcel by som sa opýtať pánov ktorí pestujú túto odrodu či im v tohtoročnom daždivom září popraskali plody, alebo plody odolali praskaniu. Ďakujem Jano
Slivoň Anna Späth, 4.11.2013
Ďakujem pán Vysloužil za Vašu skúsenosť k tejto odrode.Jano
Slivoň Anna Späth, 4.11.2013
Pán Petr nemám až tak zlú polohu je to stredná poloha, 300 m.n.m.  myslím že sa dozretia nemusím báť, bál by som sa akurát Presenty a Topendu, to sú odrody vyslovene len do teplých oblastí. Jano
Prořezání zanedbaného stromku, 27.10.2013
Hovoríte standa že v našom živote je jediná nemenná a to rezistencia stromov?Všetko ostatné sa vyvíja, len toto je nemenné?
Merchant, 21.10.2013
Niečo som objavil v Záhradníctvo Kvety - Klívia. Otázka znie či je tá Sabrina naozaj taká dokonalá. Jano
Hrušeň Abate fetel, 21.10.2013
Na jar 2012 ju predávali v CRZ Prievidza, tento rok som ju u nich v ponuke nevidel, skúste sa ich opýtať či ju ešte niekedy budú predávať. Máte pravdu, je veľmi chutná. Jano
Merchant, 21.10.2013
Čerešne sú vzrastné stromy, preto by som vtáčnicu už nechcel, okrem toho že sa to nedá obrať aj to veľmi tieni. Aké ovocné stromy ešte pestujete a na akých podpníkoch ich máte? Idete tento rok nejaké ovocné stromy kupovať? Jano
Napadení hrušní, 22.9.2013
Presne tak ako napísal pán nadomnou, treba striekať proti hrdzi a chrastavitosti, už 4 roky neviem poriadne ako chutí Konferencia.Lucasovu proti hrdzi striekať nemusím ale zase je extrémne náchylná na chrastavitosť na rozdiel od Konferencie ktorá... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 22.9.2013
Máte pravdu pán Paľo, je to na individuálnej voľbe každého, ja striekam len na jar, maximálne do prvej dekády mája, piliarka slivková, kučeravitosť broskýň,monilióza kostkovín pred kvetom a po odkvitnutí, chrastavitosť broskýň, marhúľ a hrušiek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika