Příspěvky uživatele - 227.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo v Mountfielde, 2.3.2013
to mate pravdu, ale väčšinou sa rubná ťažba v lete nerobí..., iba ak spracovanie kalamity
Jaká podnož?, 26.2.2012
V roku 2008 na jar som nasadila Bohemicu a Williamsovku z katalogu a vtedy som veľmi netušila že existujú nejaké podnože a tak som ich samozrejme neriešila.Po 4 rokoch mám ale skôr stlpovité hrušky, ktoré veľmi korunku nerobia v podstate ani nemám čo... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 26.2.2012
Prosím Vás, za ako dlho zarodia hrušky na hruškovom podpníku?Mám veľkú záhradu a vyberám 3 veľké stromy letná, jesenná a zimná hruška, aby mali moje vnučatá to, čo mne pripravili moji predkovia, čiže rodiace stromy s veľkým množstvom plodov.
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 11.2.2012
K semenám týchto ľuľkovitých bobúľ  som sa náhodou dostala pred rokmi. Nevedela som ako sa volajú. ani ako ich spracovať a tak som ich jednoducho po dozretí zavarila. Nikto z príbuzných ich nejedol, ale mne celkom chutili.  Neskôr som... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika