Příspěvky uživatele - 99.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mountfield nebo přes internet?, 7.6.2009
Nenakupujte u M. Viz příspěvvek "I toto je Mountfield". A to šlo jen o věc za nějakých 1700.
I toto je Mountfield, 3.5.2009
Zdravím. Tak po 28 měsících tahanic s M. mám svoje peníze, uhrazeny veškeré náklady a zkušenost k NEZAPLACENÍ!! A jinak, pan obchodní manažer Chytka, prodejna v Třebíči, považuje klamání spotřebitele podvodným návodem a tahanice okolo "také za... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.4.2009
Zdravím. Trošku navážu na dalšího "spokojeného" zákazníka firmy M. Nevím jak moc sledujete tisk, ale pro ty co mají "zkušenost " s M. bych doporučil Mladou frontu Dnes ze 6.4.2009, pokud jste nečetli. Já osobně nevěřil vlastním... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.3.2009
Zdá se, že se ledy hnuly, uvidíme. Převzal jsem dopis od M. podepsaný ing. Ivanem Drbohlavem. Citoval jsem vyrozumění ČOI, v rámci slušnosti odcituji i tento: "Vážený pane Bartůňku děkuji Vám za Váš dopis ze dne 27.2.2009, ve kterém popisujete... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.3.2009
Zdravím. Někde shora uvedená věta "snad bude s M možná dohoda" má tuto odpověď: Po zaslání kopie vyrozumění ČOI o mém podnětu, M nekomunikuje. Nabídl jsem urovnání mimosoudní, adekvátní a bez médií. Bohužel, a stále nevím co si o celé fi.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 21.3.2009
Ano. Celé je to o výměně zkušeností. Co si z toho kdo vezme. je mi celkem jedno. To, že zde popisuji průběh, není plakání nad nějakou ztrátou, i když to zdaleka není jen 1500 kč. V úvodním příspěvku není žádná vzniklá škoda uvedena. Je to prostě... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 5.3.2009
To je stále stejná písnička. Vše funguje, není problém. Ani u M. V případě že nefunguje, oprava, reklamace. V tom snad souhlasíte. Nevím jak jinde při reklamaci, u M. z vás udělají rohatého. Není to ale čert. Stokoruny netisknu ani nevydělávám... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 5.3.2009
Mám pocit, že jsem nenarazil jenom na pitomce ale na výnosný obchodní trik. Kdyby to bylo jen o nich, někdo by toho pitomce ve vlastních řadách snad odhalil a celou akci včas zastavil. Prošlo to vlastně od "servisáka" v Třebíči, přes další... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 4.3.2009
Příspěvek je od Petra B., po zformátování disku PC jsem si nevšiml, že píšu jako nepřihlášený host. Tímto se návštěvníkům omlouvám. Petr B.
I toto je Mountfield, 4.3.2009
Zdravím. V úterý 24.2.2009 mi přišlo vyrozumění z ČOI. Nevím, zda zaúčinkovala stížnost k Veřejnému ochránci práv, nebo ČOI můj podnět skutečně uzavřela. Já osobně si o tom myslím své. V každém případě, rozhodnutí ČOI nabylo právní moci a to... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 13.2.2009
Velký dík za podporu. I já si myslím, že takové to uvažování " je to za pár korun, vyhodím to a půjdu pro jiný" by mělo skončit.  Nám, obyčejným smrtelníkům, peníze nikdo do kapsy nenasype jen tak. Tak přece se díky... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 12.2.2009
Zdravím. Nemám žádnou novou informaci a ani se tímto neposunuji na stránkách. Věřím, že nabídkový dopis od firmy Mountfield, podepsaný jakýmsi ing. Benešem dostali i mnozí z vás. Takže i já jsem se dozvěděl, že jsem jejich dobrý zákazník, že jsem s... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 31.12.2008
Naprosto souhlasím s hostem 131.76 ze dne 18.9.2008. Reklamaci u M popisuji v příspěvku "I toto je Mountfield". Mnozí jistě ví o čem je, ostatní ať nahlédnou. Při koupi pily, kterou mám něco málo přes rok, byl toto jeden z rozhodujících... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 31.12.2008
Pokud jste tak náhodou ještě neučinil, mrkněte na příspěvek "I toto je Mountfield". Možná vám to napoví "Proč nekoupit sekačku z Mountfieldu". Zdraví Petr B.
I toto je Mountfield, 22.12.2008
To se opravdu pletete. M. se se mnou na žádné výměně čerpadla nedohodl. Ano, jednu jedinnou snahu projevili. To když bylo jasné, že Nova se o to zajímá a začne natáčet. Okamžitě kdy toto zjistili, nabídli mi úhradu všech nákladů. Zajímané ne?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika